fbpx

Вона купила тест та червоний маркер, намалювала на тесті акуратно дві смужки і вчора вранці урочисто вручила чоловікові подарунок. Тепер він не розмовляє з нею

Одна моя знайома дуже любить жартувати 1 квітня над своїми родичами і друзями. Завжди примудряється щось оригінальне придумати. І звідки тільки фантазія береться?

І ось вчора вона вирішила розіграти свого чоловіка, як їй здавалося, “вдалим жартом”. Вона купила тест та червоний маркер, намалювала на тесті акуратно дві смужки і вчора вранці урочисто вручила чоловікові подарунок. Джерело

Чоловік на радощах забув, що на дворі 1 квітня, йому навіть в голову не прийшло, що його розігрують. Він потайки замовив букет квітів додому, щоб вручити його дружині. Коли букет доставили, моя знайома зрозуміла, що перегнула з жартом.

Довелося зізнатися чоловікові, що вона ні крапельки не вагiтна, і просто вирішила його розіграти на 1 квітня. Чоловік спочатку засмутився, а потім розлютився. І ось до цих пір ходить ображений на дружину і не розмовляє з нею.

Висновок?

Перш, ніж жартувати, треба дуже добре подумати про наслідки!

Фото ілюстративне, з вільних джерел

You cannot copy content of this page