fbpx

“Все почалось з того, що хтось користувався моєю косметикою, і точно не чоловік, їв мою їжу. А далі, все як ви подумали, тільки ще гірше”

У нас з чоловіком була звичайна сім’я. Ми обоє працювали, виростили двох дітей. На момент, коли все почалося мені було 37 років, дочки тільки вступили до інституту і переїхали в гуртожиток. Гуртожиток від університету гарний був – після ремонту і добиратися швидше.

Я працювала доба через дві. І ось я стала розуміти, що вдома щось не так. Пояснити не могла, але я бачу, що все інакше. Заправлене ​​ліжко по іншому, я готую собі окремо, а чоловікові окремо. Він у мене просто не все їсть – більше любить м’ясо, а я рибу. Стала помічати, що моя риба з’їдена або їжа чоловіка з’їдена більше, ніж він їстьє зазвичай. Ну я звичайно через їжу не стала розборки влаштовувати, навпаки пораділа, що у коханого хороший апетит, що став їсти рибку.

Потім стала помічати, що мої гелі для душу стоять по іншому, хоча чоловік користується чоловічою лінійкою – він не любить квіткові запахи.

Перед тим як піти на роботу поставила позначки на всіх баночках, прийшла – не вистачає. Підійшла обійняти чоловіка – обнюхала, пахне його гелем, але явно не ваніллю.

Підозри почали закрадатися в голову, але я розуміла, що все це не докази, а здогадки над якими він просто посміється.

У свою зміну я відпросилася з роботи, чоловіка вдома не було ще. Я зайшла в кімнату дочок і сіла в крісло. Я була впевнена, що він не загляне в неї. Так і вийшло.

Просиділа я там весь день, ближче до вечора почула звук дверей, а потім балаканину і сміх. Відразу вирішила не виходити – чекала. На кухні грюкали моїми каструлями, а потім голоси пішли в нашу кімнату. Зачекавши ще десять хвилин, я пішла туди.

З одного боку я побачила те, що і очікувала – зраду, але була здивована коханкою чоловіка – була моя подруга, вже колишня подруга. Я не стала скандалити, я просто сказала, що у нього година, щоб зібрати речі і піти з квартири і пішла прогулятися. Сліз не було – була образа.

Повернувшись, я застала чоловіка там же, але коханка пішла. Він повідомив мені, що не збирається з’їжджати, квартира куплена і на його гроші теж, тому вони з Мариною (колишня подруга) будуть там жити на його половині, друга кімната моя. Я нічого не могла сказати від такого нахабства.

Чи варто говорити, що вистачило мене ненадовго. Через тиждень я гублячи тапки втекла звідти, зняла кімнату і спробувала це забути. Подала на розлучення і на розділ майна.

Чоловік відкупився від мене грошима за мою долю і я викупила кімнату в якій жила.

Пройшов рік з того часу, я змінила роботу, змінила гардероб, змінила стару себе. І познайомилася з Тарасом. Гарний чоловік, забезпечений, розумний. Раніше я б не повірила, якби мені сказали, що такий чоловік може просто подивитися в мій бік.

Читайте також: “Який авітаміноз, Віро, де твої очі, вона ж вaгiтна! І це ще школу не закінчила”

Ще через рік ми одружилися. Тоді я вперше в житті зрозуміла, що значить бути щасливою і коханою. Він дбав про мене, попросив піти з роботи, щоб я просто раділа життю і займалася собою, і я погодилася. Я завжди мріяла малювати, але не було часу і грошей на заняття. Тепер я змогла цим зайнятися і у мене добре виходило.

У колишнього чоловіка,наскільки знаю, все склалося не дуже, щоб викупити у мене частку він взяв безліч кредитів і розрахуватися з ними не зміг. Чим закінчилася справа я не знаю – дочки після його вчинку перестали з ним спілкуватися, як і я. Але на момент останньої нашої зустрічі банк намагався забрати у нього квартиру в рахунок погашення боргів, Марина його кинула, коли почалися проблеми з грошима.

Джерело.

You cannot copy content of this page