fbpx

Всього два слова, які змусять будь-якого чоловіка закохатися в тебе

Якщо тобі не щастить з чоловіками, можливо, ти просто не вмієш спілкуватися з ними.

Ні для кого не секрет, що серйозні стосунки, втім, як і пов’язані з ними зобов’язання, завжди лякають більше хлопців, а не дівчат. У відповідь на таку реакцію багато зазвичай закочують істерики і ображаються, як результат — прощай, любов!

Перше: не поспішай влаштовувати йому розбирання або тим більше, вказувати на його помилки — так ти миттєво перетворишся в матусю, яка постійно чомусь повчає, правда, не треба робити цього.

А ось що треба, так це сказати лише два чарівних слова, у відповідь на будь-яке, навіть абсурдне з твоєї точки зору, його переконання/відмовку.

Читайте також: Або в мені щось не так, або доля грає зі мною в дурні ігри, але в який раз мій черговий «єдиний на світі» виявився одружений

Ці слова — «Я розумію». І все!

До речі, якщо хочеш повернути колишнього, теж частіше використовуй у спілкуванні з ним цю магічну формулу. Замість докорів — «Я розумію», замість критики — «Я розумію», ну і так далі. Звучить банально, але бути зрозумілим для чоловіка — чи не найважливіше. І як тільки ти «вмикаєш» в ньому це відчуття, він твій!

Пам’ятайте, кохати і бути коханими — найбільше багатство у світі. Нехай наші поради стануть вам в нагоді.

You cannot copy content of this page