fbpx

Вихідні будуть для когось важкими, а для інших романтичними: гороскоп на 7 вересня

Овен

Першу половину дня Овнам варто присвятити відпочинку. З наближенням вечора у багатьох представників знаку стане менше свободи і звузиться вибір. Можливо, доведеться приділити час літнім батькам або родичам, зайнятися плануванням господарських справ або фінансовою проблемою. Деякі Овни можуть зіткнутися з необхідністю виконати службовий обов’язок і замість відпочинку будуть змушені думати про роботу. Джерело

Телець

Тельцям не варто будувати твердих планів на першу половину дня. У цей час краще не намагатися керувати подіями і дати їм розвиватися вільно. Можливо, день почнеться для вас з хвилини кризи або романтики, невизначена ранкова обстановка підживить завищені сподівання. Друга половина дня розставить все по місцях, а значить, направить ваші думки і дії в більш конструктивне і корисне русло.

Близнюки

Близнюкам доведеться змиритися з тим, що насталі вихідні не розташовують до розваг, розслаблення і романтики. Ранок змусить виходити з особливостей обставин або примх чужого настрою. Друга частина дня налаштує на практичність, серйозність, обережність, передбачливість та інші якості, незамінні швидше в роботі і господарстві. Навіть у сердечних справах і інтuмних краще бути напоготові.

Рак

Ракам зірки не радять надавати значення ранковим подіям, будь то легкі нездужання, несподівані великі плани або благі наміри. Більшість відчуттів і думок на початку дня буде мати випадковий характер і мало узгоджуватиметься з вашими істинними потребами. У другій половині дня плани доведеться будувати з урахуванням обстановки і чужих побажань, наприклад, смаків клієнта або капризів партнера.

Лев

На початку дня Леви сповнені надій на казкові вихідні, але далеко не всім представникам знаку судилося втілити подібні мрії в реальність. Друга половина дня змусить багатьох Левів стати більш практичними, скрупульозними, організованими, а часом і меркантильними, дріб’язковими. Замість спонтанних авантюр, належить дотримуватися плану. Не виключено, що вам доведеться скласти графік дій або план покупок.

Діва

Дівам не варто вимагати від себе нових подвигів вранці. Першу половину дня добре провести вдома, у фазі емоційного і фізичного розслаблення. Уточнювати плани і приступати до будь-яких цілеспрямованих дій краще в другій половині доби: саме в цей час все почне йти за потрібним вам сценарієм. Стануть більш слухняним діти, поступливішими батьки, з’явиться більше передбачуваності у справах і особистому житті.

Терези

Початок дня порадує Терезів свободою, але зірки підказують, що з наближенням вечора її стане менше. У другій половині доби знову набудуть чинності суворі правила і системні обмеження, звузиться вибір. Може зажадати контролю робочий процес, нагадати про себе сімейний борг. Можливо, вам доведеться регламентувати особисте життя, зайнятися лікувальними процедурами, побутом, порядком на території.

Скорпіон

Для Скорпіонів цей день може початися з періоду неуважності і мрійливості, що не так вже погано. Будь-які ваші пориви залишаться у фазі повітряних замків, що збереже сили і бюджет. А ось у другій половині доби не варто втрачати часу дарма: обставини направлять ваші думки у правильне русло і дадуть все необхідне для здійснення ваших планів, від корисної інформації до потрібних технічних засобів.

Стрілець

Першу половину дня Стрільцям краще провести у згоді зі своїм поточним настроєм, самопочуттям і звичками. Зірки підказують, що це час спокою, будь-які починання заведуть вас в глухий кут. Друга половина доби допоможе сконцентруватися на практичних темах: харчуванні, бюджеті, покупках, заробітках, взаєморозрахунках. Важливо витрачати гроші з толком, вклавши при цьому частину коштів корисні нововведення.

Козеріг

У першій половині дня Козерогам варто знайти час для відпочинку або перенастроювання. До вечора ви будете настільки інтенсивно занурені в значущу корисну справу, що у вас навряд чи залишиться час на відновлення сил. До того ж, перехід в інший режим може виявитися занадто різким і позбавити вас рівноваги. Відновивши енергію вранці, ви зможете впевненіше планувати на другу частину дня будь-який захід.

Читайте також: 3 знаки Зодіаку, які будуть неймовірно щасливі цієї осені

Водолій

Сьогодні зірки закликають Водоліїв до порядку, для їх же блага і безпеки. Свобода і безпечність можливі лише в першій половині доби, але і в цьому випадку над багатьма представниками знаку буде незримо нависає тінь проблем. Будь-які заходи, які ви плануєте на другу частину дня, повинні бути суворо регламентовані в іншому разі, самі обставини змусять вас дотримуватися рамок.

Риби

Перша частина дня пройде для більшості Риб в атмосфері невизначеності, великих надій або будь-яких помилок. Друга половина доби допоможе уточнити плани. Фінансові, моральні та інші коливання будуть недовгими. Ви почнете бачити в більш реалістичному світлі своє або спільне майбутнє, об’єктивніше оцінювати чужі достоїнства і недоліки. Можна сміливо приймати в цей час будь-запрошення.

You cannot copy content of this page