fbpx

Вирішила піти поговорити з цим хлопцем моєї донечки. Побачила я, що хлопець пихатий, можна сказати не дуже вихований, та й не тутешній тиняється по орендованих квартирах

Цього року дочка закінчує школу. Я думала поступить в університет, як всі. А вона мені видає, що збирається заміж, та ще й за свого вчителя, у них велика любов.

Він звісно старший, але різниця у віці не дуже велика.

Я намагаюся її зрозуміти, кажу ніхто не забороняє тобі зустрічатись з ним, але навіщо так швидко заміж, ти ще дуже молода. Вивчись, побач світ, а заміж встигнеш.

Тим паче, якщо у вас дійсно кохання, так нікуди він не дінеться. Дочка не хоче слухати.

Вирішила піти поговорити з цим хлопцем. Не знаю можливо я помиляюсь, але побачила хлопець пихатий, можна с казати не дуже вихований, та й не тутешній тиняється по орендованих квартирах.

Моя думка шукає собі малолітку з квартирою, щоб її використати.

А дочка у мене одна, виховувала її без батька. Все найкраще вкладала в неї.

Читайте також: Я мачуха, і завжди думала, що роблю правильно і дочекаюсь колись від неї якогось доброго слова, а зараз сумніваюсь

Не збираюсь я допустити, щоб вона зіпсувала собі молодість. Самі гарні роки, коли потрібно вчитись, розвиватись, подорожувати.

А не сидіти вдома і бавити дітей. Тай не вірю я в любов цього хлопчини. Знайде собі іншу, а вона буде сумувати.

Не можу її вговорити, подумати. Я розумію, що в цьому віці вони бачать все в рожевих окулярах. Як зняти ці окуляри-не знаю.

Що мені тепер робити?

Чи може на нього заяву написати директору школи?

Та якось не хочеться життя хлопцеві псувати, та й дочка мені цього не пробачить, а вона у мене одна, я іі дуже люблю і псувати стосунки не хочу.

Як безболісно вийти із цієї ситуації?

Порадьте щось?

Автор: Оксана

You cannot copy content of this page