fbpx
Життя

Вирішила свекруха нам подарувати стару шафу. Звичайна така, темна лакована шафа 70-х років. Ми погодилися, але закінчилось усе скандалом

Проживши після весілля три роки у моїх батьків, і відмовляючи собі у всьому, ми накопичили на будинок. На дуже маленький будинок в передмісті. Але для 25-ти років це було нормальне таке досягнення, і ми раділи, як діти.

Після підписання угоди ріелтор поцікавився, коли ми плануємо переїжджати, і ми хором сказали: “Завтра”. Привезли подушки від старого дивана, кинули їх на підлогу і стали жити. Одночасно роблячи ремонт. Доробивши, перевезли меблі. З меблів у нас були: ліжко, тумбочка для телевізора і телевізор. Шафу передбачалося купити, коли з’являться гроші. Джерело

А в цей час свекруха надумала поміняти меблі у себе в квартирі і віддала нам стару шафу. Звичайна така, темна лакована шафа 70-х років. Ми погодилися. Вирішили у вихідні найняти машину, щоб перевезти. Але до цього мама чоловіка заїхала в гості і між справою поцікавилася, а куди ж ми поставимо її подарунок?

Я сказала, що на веранду. Вішати верхній одяг і класти інструменти для подальшого ремонту. Їй це не сподобалося, вона думала, що шафа буде стояти в спальні. Все одно цей будинок тимчасовий, і ми будемо прилаштовувати хороший.

Я вже знала, що будівництво – процес не швидкий і сказала, що тимчасово я теж хочу жити нормально. Мені потріба світла і більш вузька шафа, тому що кімната і так маленька. Коротше, ми посварилися. Через нісенітниці. Свекруха поїхала в сльозах.

Читайте також: Через брата сиділа в дівках: – Віддам Машку за першого, хто свататися прийде, тому, що неможливо вже спостерігати, як кожного хлопця Костя з дому виганяє і протестує. А дівка тим часом все ходити не сватають. – гнівався батько сімейства

Чоловік був шoкований. Він три години умовляв мене поступитися і вибачитися. Питав, як ми будемо жити далі з такими відносинами. Нарешті, я погодилася зателефонувати і вибачитися, тому що наговорили багато зайвого. Але поступитися – нi. Тому як це мій будинок, і меблі в ньому розставляти буду я.

З тих пір у мене зі свекрухою чудові стосунки. Ми поважаємо особистий простір одна одної і не ліземо з порадами. Обійшлися “малою крoв’ю”.

You cannot copy content of this page