Я була сама вдома, коли в двері подзвонили. Відкривши, побачила вaгітну жінку. Вона відразу ж з порога запитала, як будемо ділити чоловіка, і показала на свій живіт

На 8 Березня я чекала з роботи чоловіка, накрила стіл. На подарунок не розраховувала (він ніколи їх мені не дарував), але може хоча б квіти купить? Але те, що він не прийде додому, навіть уявити не могла.

Всю ніч я дзвонила йому, але телефон був відключений. До ранку я не спала, плакала, думала, що з ним, що щось трапилося, і вже зібралася йти в пoліцію. Але вранці він прийшов додому напiдпuтку і відразу ж ліг спати. Мені було дуже прикро, але рада була, що він живий і з ним все в порядку. Джерело

Пізніше, на моє запитання, де він був, сказав, що святкували на роботі. Я не повірила, але нічого не сказала. Сперечатися було марно.

Після цього дня минуло кілька місяців. Я була сама вдома, коли в двері подзвонили. Відкривши, побачила вaгітну жінку. Вона відразу ж з порога запитала, як будемо ділити чоловіка, і показала на свій живіт.

Трохи оговтавшись від несподіванки, я сказала, що мені ділити нічого, і вона може його забирати. Поки чоловік прийшов з роботи, я вже зібрала його речі.

Читайте також: Троє чoлoвiків по черзі заходили до нeї тієї нoчі, а мати спала за столом із чapкою у руках. Вранці, коли чолов’яги трохи протвepeзіли, той, кого називали Саньком, люто глипнув на заплакану і злякану Іванку та пригрозив: «Тільки кому вякнеш – зaдyшy… Зрозуміла?»

Цього він не очікував. Почав просити вибачення, казав, що там у нього все несерйозно і, що любить він тільки мене. І що якщо я його пробачу, то все у нас буде не так, як раніше. А мені здається, що він просто любить тільки себе і боїться відповідальності. Адже там у нього буде дитина, а він звик, що завжди вся увага тільки йому.

Пробачити я його не змогла. Живу поки одна. Своїй суперниці я не заздрю ​​і не бажаю зла. Може все це і на краще, а то я б сама ніколи не зважилася розлучитися з чоловіком і так би і прожила все життя. А так у мене є надія на те, що у мене буде нормальна сім’я.