fbpx

Я була з обох сторін барикад: і коханкою, і дружиною, чий чоловік “бiгає за натхненням”. Я уявлення не мала, що у чоловіка хтось є, поки коханець мене не напоумив

Якщо ви помітили, що щось змінилося у ваших стосунках, станьте більш уважною до того, що відбувається з вашим чоловіком.

Раптове похолодання

Мій хлопець розповідав, що дружина нaбридла йому в ліжку. Так що якщо у відносинах стало менше кохання, по-моєму, це дзвіночок, ймовірно тимчасовий. Тут що не бреши, а факти – річ уперта. Дивуюся дружині, яка довго мовчала, вдавала, що нічого не бачить, пропускаючи повз вуха, випадкові телефонні дзвінки, повідомлення з картинками гарного дня і вечора. Джерело

Впізнає тут хтось себе?

Одружених кoханців у мене було троє. Перший –художник, йому дружина нaбридла, не дивилася за собою Шукав на стороні любові. Захопився. Весь вільний час проводив зі мною, включаючи вихідні та свята. Дружина сиділа вдома з дитиною.

Читайте також: Мудрий лист жінки до молодих дівчат. Хотіла б я прочитати це років десять тому

Нові слова

Я була з обох сторін барикад: і коханкою, і дружиною, чий чоловік “бiгає за натхненням”. Я уявлення не мала, що у чоловіка хтось є, поки коханець мене не напоумив. Просто стала помічати, що мій новий чоловік чіпляє слова з мого лексикону. Я думала спочатку, що це його нові захоплення, але на всяк випадок перевірила. В точку! Переписка про домовлені зустрічі в кафе, кінотеатрі. Мені розповідає що їй самотньо і йому її просто шкода. Бідолашна.

Позначки:
facebook