fbpx

Я – чудовий тато, і я знаю, як реагувати на істерики дитини в магазині!

Маленькі діти можуть впасти в істерику в самому несподіваному місці – в магазині, в торговому центрі, в ресторані. Як на зло, у всіх цих закладах повно народу, і це тільки посилює ситуацію.

Батьки намагаються заспокоїти дитину, червоніють, ніяковіють, вони готові провалитися крізь землю. Але навіщо так драматизувати? Зрештою, діти – це всього лише діти.

Актор Джастін Бальдони нещодавно поділився ось таким неоднозначним знімком.

На ньому ви бачите двох чоловіків – самого Бальдони та його батька. Дитина, яка влаштувала істерику, – дочка актора. Вони знаходяться в супермаркеті Whole Foods.

Чоловіки дивляться на дитину, кричячу на підлозі. На їхніх обличчях ні краплі занепокоєння. Вони терпляче чекають, коли дівчинка заспокоїться.

«Мій тато завжди дозволяв мені висловити емоції, навіть якщо я робив це на людях. Я не пам’ятаю, щоб він коли-небудь говорив мені: «Ти мене ганьбиш!» або «Не плач!» Тільки недавно я зрозумів, наскільки це було важливо для мого емоційного розвитку.

Наші діти отримують і обробляють величезну кількість інформації. Вони не знають, як впоратися з емоціями. Мене не бентежить поведінка дочки в продуктовому магазині або її крик в літаку. Я її батько не ви.

Давайте не будемо соромитися наших дітей. Вони не зіпсують нашу репутацію. Насправді ми повинні бути трохи добрішими та терплячішими до самих себе.

Якби ми не боялися висловлювати свої почуття, влаштовували істерику і плакали, коли нам сумно, можливо, і радість ми відчували б яскравіше. Ось чого нам всім бракує».

Батьки останнім часом відчувають величезний тиск – так складно відповідати ідеалу щасливої родини. У ідеальних батьків діти не плачуть і не істерять, вони завжди усміхнені й слухняні. Таке уявлення невірно.

Читайте також: “Ні, синку, тебе не заберуть цигани. І баби Яги не існує. І люблю я тебе навіть коли ти не слухняний” – найкращі слова мудрої мами

Маленькі діти повинні відчувати весь спектр емоцій – від страху до радості – щоб навчитися справлятися з ними. Не забороняйте їм плакати тільки тому, що боїтеся, що про вас подумають. Придушення емоцій ні до чого доброго не приводить.

Сприймайте гучні ридання прямо в центрі продуктового магазину як один з етапів дорослішання.

Нехай краще ваші діти виростуть емоційно здоровими, а не слухняним. Навіть якщо ваша сусідка переконує вас в зворотному, а відвідувачі магазину дивляться на вас з докором.

Джерело.

You cannot copy content of this page