“Я хотів поїхати, щоб тобі легше жилося”: Минуло три доби і хлопця почали шукати. В голові у мами крутилося тільки одне: «Аби він був живий». Юнака знайшли на четверту добу, точніше він сам прийшов додому, весь замерзлий і брудний

Мати і батько розлучилися коли їх синочкові було всього два рочки. Зараз хлопцю шістнадцять, його мамі – тридцять вісім.

Працювала вона медсестрою в невеликій сільській лікарні. Жили вони скpомно, зарплати не вистачало, і їй доводилося брати підробіток, чергування в нічну зміну, щоб забезпечити себе і сина. Джерело

За останні кілька років їх життя значно погіршилося. Точніше сказати перетворилося на пекло. Раніше хлопчик навчався на четвірки і п’ятірки, слухав маму, допомагав їй, але потім почав отримувати трійки і двійки, став некерованим, прогулював уроки. Мати хотіла, щоб син закінчив дев’ять класів і вступив до технікуму.

За огuдну поведінку і систематичне невиконаня домашнього завдання, матір часто викликали до директора. Після цього вона йшла додому роздратована і лаяла сина, але той як і раніше не робив завдання і пропускав навчання.

Скандали не припинялися, мати постійно дорікала йому, що їй важко одній його виховувати, що грошей не вистачає, тому він повинен добре вчитися, щоб пробити собі путівку в хороше життя.

Але він цього не розумів або не хотів розуміти. Адже у його однокласників було все: телефони останньої моделі, модний одяг, а у нього нічого і глибоко в підсвідомості він звинувачував в цьому тільки себе.

В один вечір син не повернувся додому, телефон його не відповідав. Жінка звернулася в поліцію, обдзвонила всіх його знайомих, але сина ніхто не бачив. Минуло три доби і хлопця почали шукати, але ніяких звісток про нього не було.

В голові у мами крутилося тільки одне: «Аби він був живий». Юнака знайшли на четверту добу, точніше він сам прийшов додому, весь замерзлий і брудний. Мама обняла його і запитала:

– Де ж ти був, синочку?

Він підняв голову і сказав тремтячим голосом:

– Я хотів поїхати, щоб тобі легше жилося.

Він бачив, як мати працює цілодобово, щоб забезпечити його. Хлопчик заплакав разом з матір’ю. Він зрозумів, що так проблеми не вирішуються і треба просто взятися за розум.

З тих пір він перестав прогулювати уроки, почав допомагати мамі по дому, щоб їй було легше. Її перестали викликати в школу. Вона пообіцяла, що ніколи не буде його лаяти. Життя налагодилося.

Читайте також: Рита впурхнула в квартиру подруги і за іронією долі тут же спіткнулася об горщик. Ася розсміялася, бачачи, як Рита скорчилась від цього. «Фу!» – віддала тут же вона, гидливо обтрушуючи свою лаковану туфлю, немов та забруднилася в бруді. І тільки вдома вона усе зрозуміла

Хлопець закінчив 11 класів і вступив до медичного на фармацевта. Зараз вони переїхали в місто, продавши свій маленький будиночок в селі, живуть небагато, але грошей вистачає на нормальне життя. У родині панує гармонія і спокій.

Любіть і цінуйте своїх близьких, адже життя всього одне і у них і у вас, його потрібно цінувати!