fbpx
Життя,  Стосунки

“Я йду від тебе. Я покохав чоловіка”: через три роки шлюбу і народження доньки Лєра дізналась дику таємницю

Вона вийшла заміж за прекрасного милого хлопця, а через 3 роки після народження доньки Лєра дізналася, що її чоловік може спaти і з чоловіками

Здавалося б – все чудово складалося. Вони познайомилися, коли обоє вступили в престижний вуз. Лєра хоч і була бідною (мама-вчитель, тато – рядовий інженер), але Стас на це не дивився (сам він був хлопчиком-мажором з професорської родини). Люди з різних світів потягнулися один до одного, потім одружилися і були щасливі, як раптом Стас заявив:

“Я люблю інших чоловіків, розумієш? Проти природи не попреш.” Взагалі, звичайно, цим зараз нікого не здивуєш, гoмoсeксyали вже і сім’ї створюють, але коли таке відбувається саме з твоїм партнером – це, напевно, не може не шокувати.

цитую:

“Батьки купили нам невелику квартирку, в якій постійно збиралися друзі. Вранці ми зустрічалися в університеті, а вечорами у нас. Співали пісні, дивилися фільми. Гроші теж були. Не бракувало й на вечірки, і на поїздки до Криму і на Байкал.

В одній з таких поїздок я зaвaгiтніла. Чоловік був на сьомому небі від щастя. Свекор допоміг Стасу потрапити в офіс серйозної компанії. Посиденьки з друзями потихеньку зійшли нанівець. Вечори стали тихими, сімейними. Але вони як і раніше були щасливими – або мені так здавалося.

Я добре пам’ятаю той вечір, коли він сказав, що йде. Таї 5 місяців, я вся втомлена, знервована – дочка весь день вередувала. Стас приходить з роботи, обіймаю його, а він не дивиться в очі. “Лєр, я йду” .- “Куди йдеш? В магазин? У нас все є” – я спочатку не зрозуміла навіть, що він має на увазі. “Ні, я зовсім йду. Від тебе. До чоловіка”.

Потім він, вибачаючись, довго розповідав, як нелегко йому далося це рішення. Як він все переживав, як же ми без нього будемо (“я вам обов’язково допоможу фінансово, можеш на мене розраховувати”). Але в підсумку вирішив, що так буде чесніше.

Ні, я не розуміла. У мене в голові не вкладалося, що так може бути. У нас завжди все було добре з iнтuмом. Стас навіть любив екстрuмальний ceкс – ми могли зайнятися “цим” в кабіні ліфта, на даху, в примірювальній популярного магазину, при цьому за ширмою стояла черга. Мені подобалася його непередбачуваність. Йому – моя готовність до експерименти.

Після народження Таї пpиcтpaсті не вщухли. Його зізнання застало мене зненацька. Я ні про що не підозрювала. Але виявилося, що він вже майже рік зустрічається з аспірантом свого тата.

Мати Стаса знала про їхні стосунки. І, можна сказати, навіть потурала їм. Потім я вже дізналася, що вони без мене їздили до свекрів на дачу. (Вона тоді говорила, що Стасик повинен допомогти їй полагодити садовий будиночок.) Про “відрядження” вона теж була в курсі, але ніколи навіть не натякнула мені про нeтpaдицiйну оpiєнтацію мого чоловіка.

– Коли ти дізнався, що ти гeй? – пам’ятаю, запитала чоловіка під час тієї доленосної розмови.

-У 12 років.

-Ти ніколи мені про це не розповідав.

– Мені дуже хотілося нормальну сім’ю, дітей. А потім я зрозумів, що більше не можу тебе обманювати.

Після зізнання Стаса я переїхала до батьків. Вони взяли мене з розпростертими обіймами, хоча ще місяць тому я з чоловіком їхала від них з диким скандалом і думала, що ніколи більше не повернуся в рідну домівку. “Знаєш, він нам ніколи не подобався”, – сказала мама. Розповісти їм правду я не змогла. Для них Стас пішов до іншої, але обіцяв допомагати нам з Таїсією. Навіщо їм знати, що мій чоловік пішов до коханця, а його батьки їм протегують?

Читайте також: 9 речей, які говорить чоловік, коли зраджує

Про те, що насправді відбулося, знає тільки одна моя близька подруга. Вона, до речі, дуже мені тоді допомогла. Якби не вона, не знаю, як впоралася б з усім цим. Спочатку мені було стpaшенно боляче, мене ніби випалили зсередини. Потім – гидко. Я не могла без огиди доторкатися до його речей.”

Ось навіщо йому треба було одружитися і ламати життя іншим людям?

Джерело.

You cannot copy content of this page