fbpx

Я нагулявся і зрозумів, що ти найкраща. Прийми мене назад

У будь-якого  чоловіка є одна важлива, обов’язкова якість. Це здатність приймати рішення і дотримуватися їх. Так, при обмірковуванні альтернатив він може подумки сумніватися і коливатися, але, зваживши всі за і проти, він схиляється до якогось одного рішення, приймає його і твердо слідує йому, не дивлячись по сторонах. Він вибрав. Прийняв. Крапка. Він упевнений і в собі, і своєму розумі, і в своєму виборі. За матеріалами  видання Жіночий світ

Якщо ж чоловік не здатний прийняти рішення, “бігає” між альтернативами, кидається то туди, то сюди, хапається то за це, за те – значить, цей чоловік не ватажок. Слабохарактерний і невпевнений в собі. Перебуває у вічних сумнівах «а чи правильно я вчинив? А може, треба так? Або так?». Що характерно, він так поводиться завжди і скрізь.

В тому числі і з жінками. Якщо на чоловіка претендують дві (три, п’ять) жінок, він вибере одну і буде у відносинах з нею. Якщо, звичайно, мова йде про міцні, серйозні відносини Він, врахувавши характер, зовнішність і інші якості жінок, вибере одну. А іншим дасть зрозуміти, що нічого не буде. Він уже вибрав, він у відносинах. Скаже хоча б для того, щоб не докучали своєю увагою, яке йому вже не потрібна.

Він не стане “бігати” між жінками. У нього достатньо сили волі, щоб прийняти рішення і слідувати йому. І якщо він вирішить, що йому не потрібні серйозні відносини, а лише близькість без зобов’язань, це теж буде твердим рішенням, про яке він тобі повідомить і надасть тобі можливість погодитися або відхилити його пропозицію.

Читайте також: Що повинна робити жінка, щоб чоловік був успішним і багатим?

Слабовільний чоловік робить по-іншому. Він не здатний зробити твердий вибір – сказати «так» одній жінці і «ні» – іншим. Він починає “бігати” між ними. З однією затишно, інша ” заводна” і з нею не нудно. Четверта ділова і завжди допоможе. І так далі. Чим більше жінок, тим більше “бігань”. А в перервах між біганиною буде ридати, чому у дбайливої Маші немає зовнішності Даші і такого cекcу, як у Наталки.

Так от з першим чоловіком, все зрозуміло. Ти налаштована на серйозні відносини з ним, ти вибрала його, він – тебе, ви говорите один одному «так» і розвиваєте відносини. Ніхто ні від кого не бігає – тому що рішення прийняті.

З другим все складніше. Навіть якщо він сьогодні сказав «так» під дією твоєї турботи, то не факт, що вже завтра він не скаже «так» іншій під дією її зовнішності, грошей або ще чогось. При цьому він зовсім не збирається закінчувати стосунки з тобою. Навіщо? Адже ти теж хороша. І та гарна. І та. Особливо якщо обидві (всі три, п’ять) прощають загули і бігання.

До речі, бігання між трьома жінками не завадять такому чоловікові сказати «так» четвертій, якщо у неї виявиться те, що його зацікавить.

Який це має вигляд? Жінка перебуває у відносинах, які вона вважає серйозними. Чоловік теж так вважає і підтверджує словами. Але часом він кудись пропадає. А потім повертається. І так постійно.

Є й інший сценарій. Це коли чоловік розлучається з жінкою, погуляє, пошукає, випробує нові відносини, а потім розуміє, що все-таки та, перша жінка, була кращою. Що він в її особі втратив відмінного супутника життя. І треба б повернутися до неї.

Отже, пройшовши через ряд партнерів, слабохарактерний чоловік вирішує повернуться до тієї жінки, з якою розлучився. Поведінку чоловіка можна охарактеризувати наступною фразою: «Я нагулявся з іншими і зрозумів, що ти найкраща. Тому пишайся цим і прийми мене назад».

Як реагувати жінці?

Якщо ти любиш цього чоловіка, він дорогий тобі, то ти можеш і пробачити його. Але пам’ятай те, про що я писав у першій частині статті. Здатність прийняти рішення і твердо слідувати йому, вибрати одну альтернативу, одну жінку – це якість ватажка. Він навіть піти назавжди не зміг. Це означає, що твій «блудний» чоловік – просто розмазня. І швидше за все, не володіє і іншими якостями ватажка. Силою духу, твердістю, незалежністю у судженнях і вчинках і так далі. Тобі потрібен такий? Якщо так – добре. Якщо ні – ти знаєш, що робити. Навіть любляча жінка має повне право відповісти відмовою на прохання чоловіка «почати все заново» після такого загулу. Тим більше якщо схильність до зрад є, вона неодмінно проявиться знову. З тим же результатом.

Однак зради чоловіка – це привід замислитися ось над чим. Сфери відносин, створення психологічного клімату в парі, сім’ї – це завдання жінки. Не на 100%, але майже. Скажімо, на 80. Тому якщо чоловік пішов, то треба задатися питанням – чому. Що ти недодала йому? Чому він пішов добирати щось на стороні? Якби йому було комфортно і затишно, добре з тобою, він би не пішов шукати когось ще. Зрозуміло, ми зараз говоримо про нормальних чоловіків – не про бабіїв, не про професійних звабників.

You cannot copy content of this page