Я навіть не хочу йти на роботу – мені доведеться бачити його знову. Що мені робити? Чесно кажучи, я не знаю. Здається, в цьому випадку легше знайти іншу роботу

Вже декілька років я працюю пліч-о-пліч з чоловіком. А зовсім недавно він почав проявляти симпатію і фліртувати зі мною.

Раніше він собі цього не дозволяв, так як був одруженим. Навпаки я могла підзадорювати його, звичайно жартома, по-дружбі.

Але півроку тому він розлучився. Не знаю всіх подробиць їхнього розлучення, але здається, що його колишня дружина знайшла собі нове кохання.

Тепер колега вибрав мене, як об’єкт для залицяння. Спочатку мені було приємно і навіть подобалося. А тепер я розумію, що його увага мені зовсім не потрібна. Він мені не подобається як чоловік, набагато старший за мене. Боюся, що якщо наші стосунки розвиватимуться, я не встигну отямитися, як буду заміжньою за людиною, яка на 12 років старша за мене.

На моє прохання припинити ці дурниці він ніяк не реагує, мабуть, не розуміє, що іноді «ні» означає «ні».

Я навіть не хочу йти на роботу – мені доведеться бачити його знову. Що мені робити? Чесно кажучи, я не знаю. Здається, в цьому випадку легше знайти іншу роботу.