Я не даю своїм батькам грошей, вони й самі не просять. Якимось чином справляються. Так чому ж я повинен забезпечувати дві сім’ї, залишаючись поганим чоловіком? Чому дружина вважає, що її мати важливіша за наших дітей?

Ми з коханою одружені понад десять років. Сім’я у нас звичайна. Живемо — робота, діти, родичі. Але є один нюанс, який приносить постійні сварки у нашу сім’ю. Дружина постійно віддає своїй мамі гроші з сімейного бюджету, ще й чималі суми, а потім дорікає мені, що нам не вистачає грошей. Звичайно, я розумію, що батькам потрібно допомагати, але все повинно бути в межах розумного.

Тесть і теща живуть з нами в одному місті, в однокімнатній квартирі. Відповідно, комунальні платежі менші, ніж у нас. У нас трикімнатна квартира. Вони обоє отримують пенсію, а тесть, як військовий пенсіонер, має ще й пільги на оплату комунальних, та й пенсія непогана. Але чомусь моя дружина постійно віддає гроші моїй тещі, я навіть не знаю, навіщо їй потрібні ці гроші. Теща постійно телефонує дружині й просить грошей, а вона ніколи не відмовляє. І, звичайно, ніхто ніколи не просить їх повернути.

Я отримую зарплату вище середньої, моя дружина теж працює, але її зарплата мінімальна. У нас двоє дітей шкільного віку. І близько чверті грошей йде тещі. Коли приходить час оплачувати комунальні платежі або робити термінові покупки одягу і нам на це не вистачає грошей, моя дружина звинувачує мене в тому, що я недостатньо заробляю. Мене це дратує. Я нормально заробляю, а в тому, що вона не вміє розпоряджатися грошима, моєї вини немає.

Я не даю своїм батькам грошей, вони й самі не просять. Якимось чином справляються. Так чому ж я повинен забезпечувати дві сім’ї, залишаючись поганим чоловіком? Чому дружина вважає, що її мати важливіша за наших дітей? Я вважаю, що потрібно більше давати дітям, вони ж ростуть, а разом з ними ростуть і потреби. Вони постійно виростають з одягу, необхідно оплачувати заняття з репетиторами. Я думаю, що це набагато важливіше. Більш того, я впевнений, що у її батьків немає нагальної потреби в грошах.

Крім того, я вважаю, що якщо є таке велике бажання допомогти батькам, нехай сама знайде роботу з більшою зарплатнею, ніж їй зараз платять. Я й так працюю з одним вихідним днем на тиждень, так що мені тепер взагалі жити на роботі?

Я не розумію з чого вона взяла, що я живу тільки для того, щоб заробити гроші! Я також людина і хочу жити як людина. Для себе і своїх дітей я заробляю достатньо. Я хочу відпочити, як нормальна людина.

Просто прикро, я й так стараюся з усіх сил, а виявляється, що ніхто цього не цінує. Адже діти чують її докори й подумають, що через мене їм чогось не купують.

Не знаю як налагодити стосунки з дружиною і при цьому не посваритися з ріднею.