Я не хотіла втрачати такий шанс і зважилася на стосунки. Олексій, в свою чергу, був дуже здивований тим, що він перший чоловік у моєму житті й відразу ж запропонував одружитися

З малечку я була слухняною і сором’язливою дівчинкою. Виховувала мене моя бабуся, тому що мої батьки тяжко працювали на фабриці й не могли приділяти мені достатньо уваги. Вона й вложила мені в голову основи моралі й честі, з якими я йшла по життю.

У старших класах парубки почали залицятися до мене, оскільки я досить таки приваблива дівчина – струнка, висока, з великими сірими очима та довгим волоссям. Я навіть закрутила роман з двома з них, та коли дійшло до більш серйозних стосунків, я автоматично починала уникати їх.

Потім вступила до Університету. Хлопців там було мало, а ті що були то їх швиденько розібрали інші дівчата. І до 5-го курсу вже всі насміхалися наді мною, тому що я ні з ким так і не почала зустрічалася.

Закінчивши університет я влаштувалася на роботу до Коледжу мистецтв, там і зустріла своє перше кохання. Це був старший брат однієї з моїх вихованців, познайомилася ми випадково. Михайло був симпатичним і вихованим молодим чоловіком. Ми часто гуляли, розмовляли на різні теми, пізнали одне одного. Працював він у поліції.

Я розповіла йому про своє ставлення до стосунків між чоловіком і жінкою, що так вихована, а він уважно вислухав мене і все зрозумів. Сказав, що дуже довго шукав саме таку дівчину, як я. Звичайно у нього були раніше стосунки, але колишня дівчина проміняла його на більш заможного чоловіка.

Зустрічалися ми два місяці, а потім Міша освідчився мені. Я була на сьомому небі від щастя. Хотіли якнайшвидше одружитися, але цьому не судилося статися. Під час чергової службової зміни коханого не стало.

Довгі роки я сумувала за ним, не могла забути про все. Сильну половину людства сприймала лише як друзів чи родичів. Весь цей час я жила з батьками. Тому достатньо заощадила коштів, щоб купити маленьку власну квартиру неподалік від роботи. Звичайно затіяла ремонт: змінила вікна, електропроводку, знайшла майстра по оголошенні, щоб положити плитки у ванній і на кухні. Розповіла йому, що це перший ремонт в моєму житті, тому була б вдячна за поради.

Він ходив зі мною по крамницях, радив що краще придбати. Олексій почав задивлятися на мене, обережно випитував про мій сімейний стан і цікавився особистим життям. В його 40 років він вже мав один невдалий шлюб, тому до нових стосунків ставився з обережністю, як і я. Так з кожним днем ми знайомилися все ближче і ближче, я зрозуміла, що почала закохуватися. У нас було багато спільних інтересів і смаків.

Я не хотіла втрачати такий шанс і зважилася на стосунки. Олексій, в свою чергу, був дуже здивований тим, що він перший чоловік у моєму житті й відразу ж запропонував одружитися. Весілля відсвяткували по-домашньому. А тепер у нас є маленькі крихітки – Максим і Маша. Я неймовірно щаслива і дякую долі за те, що подарувала мені такого чоловіка.