fbpx

Я не розумію, як їм вдається спілкуватися так легко і просто, як ніби нічого між ними й не було! Особисто мені це було б не приємно. А дружина удає, що нічого не помічає, що мене ще більше дратує

Ми з коханою одружені 6 років. Весь цей час на горизонті маячить її колишній чоловік. Вони однокласники й у них спільні друзі, хоча мені це дуже не подобається.

Поки дружина ще сиділа з маленькою дитиною, особливих причин для занепокоєння не було, але тепер син пішов у садочок і у неї з’явилося більше часу. До того, під час декрету дружині не вистачало спілкування з друзями, тож вона почала наздоганяти втрачене. Кохана намагається затягнути й мене у свою компанію, але мені там не зовсім комфортно.

Загалом друзі у неї хороші, веселі, товариські. Але там періодично з’являється її колишній чоловік, в присутності якого я почуваюся абсурдно. А нещодавно з’ясувалося, що у нього роман з найкращою подругою дружини тож тепер ми змушені бачитися ще частіше.

Я не розумію, як їм вдається спілкуватися так легко і просто, як ніби нічого між ними й не було! Особисто мені це було б не приємно. А дружина удає, що нічого не помічає, що мене ще більше дратує. Іноді мені здається, що вона навмисно поводиться таким чином, щоб змусити мене ревнувати. А коли я починаю говорити про це, то робить мене ще й винним.

Я втомився від усього, але не знаю, як припинити все це. Глибоко в душі, я мрію, щоб колишній чоловік моєї дружини повівся якось принизливо зі своєї дівчиною і вони обидві образилися на нього назавжди. Можливо познайомити його з кимось для компромату?

You cannot copy content of this page