fbpx

-Я не зобов’язаний терпіти “таргани” в твоїй голові. Дивна причина для розлучення

Одна моя знайома сімейна пара розпалася після майже п’яти років шлюбу. З боку вони здавалися цілком собі щасливою родиною, навколишнім складно було взагалі уявити, що у них можуть бути будь-які проблеми в стосунках.

Однак видиме благополуччя не означає благополуччя в дійсності. Ні, ніхто в родині не зраджував, ніхто нікого не бuв. Просто пара так і не змогла прийти до компромісу в питанні … режиму дня!

Читайте також: – Дружина не повинна бути для чоловіка тільки хлібом. Не хлібом єдиним живе людина. Як мудра пані чоловіка повернула

Дружина була прихильницею стабільного розпорядку дня. Вона вставала вранці по будильнику не тільки в будні, а й у вихідні, щоб режим не збивався. А чоловік хотів на вихідних відсипатися. Але дружину такий розклад не влаштовував. Вона будила чоловіка з раннього ранку, намагалася всіма можливими способами привчити його до «правильному» режиму.

Чоловік терпів це роками, але потім його терпіння скінчилося. Він не бачив причини міняти свій звичний спосіб життя заради «тарганів» в голові своєї дружини, і подав на розлучення.

Що ж, я його прекрасно розумію. Я сама дуже люблю поспати, і дуже дратуюся, коли хтось не дає мені спокійно виспатися.

Звичайно, стабільний режим має свої плюси. Але є люди, яким реально складно вставати по будильнику, тому вони дозволяють собі добре поспати у вихідні та свята. Інакше їх продуктивність просто впаде нижче плінтуса. Всі люди різні, і не можна когось намагатися перекроїти під себе, під свій режим, особливо якщо мова йде про дорослулюдину.

У кожного з нас є свої «таргани» в голові, ми маємо на них право. Але інші люди не зобов’язані їх плекати і підлаштовуватися під них.

Джерело

Позначки:
facebook