“Я вийшла заміж за братів-близнюків”

Моя історія шлюбу звичайнісінька. Була. Крім однієї маленької деталі. У мого чоловіка був брат-близнюк. І схожі вони були як дві краплі води.

Чоловік мій був просто чудовим. Турботливим, дітей любив наших дуже, по дому все робив, що просила. Загалом золото, а не чоловік. Джерело.

Але у наш дім прийшло горе. Чоловік poзбився на машині. І я залишилася одна з двома дітьми. Спочатку було дуже складно. Я дуже сумувала за чоловікjv. Він снився мені ночами.

Мама казала:

– Лес., знайди мужика, не можна одніq, пропадеш! Подумай про дітей.

Але кому я була потрібна з двома дітьми? Який нормальний мужик захоче відразу двох чужих ростить. Мені здавалося, що таких дурнів не знайдеться.

Плюс на мені ще була і недоплачена іпотека. Я працювала на двох роботах, брала понаднормові зміни. Дітьми фактично займалися бабусі, за що їм величезне спасибі.

А через півроку до мене прийшов він. Брат мого чоловіка. Як дві краплі води схожий.

– Мені Ігор снився. Сказав, щоб йшов і допомагав тобі.

Єгор, так звуть брата мого чоловіка, ніколи не був одруженим. Коли ми почали зустрічатися з Ігорем, мені навіть часом здавалося, що і Єгору я дуже подобаюся.

Я не стала сперечатися. Все-таки не чужа людина. І допомога потрібна, дуже.

Єгор приходив до нас щодня. Іноді ночував. Через кілька місяців я зрозуміла, що він вже живе з нами. І мені це дуже подобалося.

Читайте також: Христина жила дуже бідно, коли мені було 14, я вперше привів її до себе

А ще через місяць він запропонував мені одружитися. Я подумала-подумала, та й погодилася.

Так я вийшла заміж знову. За брата-близнюка мого чоловіка. У нас народилася ще одна дитина. З боку ми звичайнісінька щаслива сім’я.

Іноді мені сниться Ігор і каже, що він дуже задоволений, що його сім’я в надійних руках.