Я вирішила продемонструвати чоловікові, що залишилася зовсім без подарунка і купила собі модні гумові чоботи, замовивши їх з доставкою додому

Я вдало вийшла заміж, це думка всього мого оточення, особливо моїх подруг. Чоловік класний, добре заробляє, в вдома все є і коли я скаржилася, говорили, що я маю бути вдячна і ще не бачила чоловіків, на яких варто скаржитися. Я з ними згідна, тому що знаю їхніх чоловіків, але все ж не можу не розповісти, що мене так засмучує кожен раз.

На свята, на день народження, чоловік завжди дарує мені тільки корисні в господарстві речі. Вся побутова техніка куплена мені в подарунок, щоб полегшити мені домашню роботу (це він так говорить). Багато хто скаже, що це ж чудово, мати на кухні і посудомийну машину, і мультиварку, і хлібопічку, і кухонний комбайн, не кажучи вже про дрібні предмети, таких, як тостер, спеціальне обладнання для нарізки овочів, окремо для фруктів і багато іншого на мій погляд непотрібного приладдя.

Все це добре, але подарунок повинен бути індивідуальним, нехай не дорогим і самим маленьким, але тільки для мене. На минулий день народження чоловік подарував мені красиво оформлену кулінарну книгу. Я люблю і вмію готувати, але мені не треба натякати, що моє місце на кухні.

Невже складно купити парфуми, косметику або нехай це будуть навіть колготки, але призначені тільки мені?

Я вирішила показати чоловікові, що залишилася зовсім без подарунка і купила собі модні гумові чоботи, замовивши їх з доставкою додому. Чоловікові вони теж сподобалися, але він подумав, що це я захотіла ще й сама себе привітати, так як сказав, що його подарунок не гірше. У нас є подарована мені чоловіком кавоварка, якою користується він або коли приходить хто в гості, так як каву я не п’ю зовсім, тільки зелений чай. Знаючи це, чоловік не купив мені в подарунок набір мого улюбленого чаю, а купив для себе кавоварку.

На цей Новий рік я знайшла під ялинкою квитки на поїздку за кордон. Коли я запитала, чому він не порадився зі мною, чоловік, як ні в чому не бувало, сказав: «Щось я втомився, поїдемо, відпочинемо». Йому я подарувала набір дизайнерських краваток, які він любить носити.

Тепер я вирішила, що на наступний його день народження, подарую йому набір каструль, а на Новий рік миючі засоби  для прибирання квартири. А чом би й ні, адже першим подарунком для мене був, як раз пилосос.

Фото спеціально для Osoblyva.com