Я вже півроку сиджу без роботи і без улюбленого хобі, разом з тим втратила бажання вчитися і розвиватися, але дуже хочу знайти себе, щоб бути для когось корисною. Допоможіть знайти себе

Мене звати Наталія, мені лишень 24 роки і я не знаю, чим хочу займатися в житті. Хочу знайти себе і реалізуватися, пишатися своїми успіхами і досягненнями. Кожен день задаюся одними і тими ж питаннями про сенс і мету в житті, але відповіді так і не знаходжу. Я просто втратила надію і ніяк не можу згадати те, про що підсвідомо мрію.

Мене оточують нормальні люди, у яких є хобі і улюблена робота, або ж все разом, але у мене немає покликання до чого-небудь. Я тільки хапаюся за щось, що нібито викликає інтерес, а потім запал закінчується, тому що в моїй  голові виникає питання: «Це дійсно те, чим я хочу займатися? Мені правда подобається це? » Тому я вже півроку сиджу без роботи і без улюбленого хобі, разом з тим втратила бажання вчитися і розвиватися, але дуже хочу знайти себе, щоб бути для когось корисною, а не просто проживати наступний день.

Багато де працювала і багато чим намагалася займатися, але залишилася ні з чим. Коли я намагаюся придумати собі нову мету, іноді навіть самій не по собі від цього. Дуже дивне це почуття – почуття нікчемності і непотрібності.

Іноді думаю про те, що якщо я одного разу я прокинусь і скажу собі «Я хочу займатися цим кожен день, хочу витрачати на це багато часу і сил, я піду і буду робити це!», То я стану найщасливішою людиною на світі! І буду прикладати максимум зусиль, щоб удосконалити свої навички, стати потрібно і корисною, для себе, для людства.

Допоможіть знайти себе. Дуже прошу, тому що сама я точно не впораюся. Я просто залишилась на одному етапі життя і все, руху ніякого немає. У мене рідних і близьких немає, поради і і підтримки немає від кого чекати. Одна надія на вас.

Фото pixabay.com