fbpx
Життя

Я знала, що прийде цей час. Я знала, що мій синочок вибере собі дружину, але дуже важко віддавати свою кровиночку іншій дівчинці. Тому я придумала свій план

Мій синочек- найбажаніший на світлі. Я завжди його дуже любила. Народжувала виключно для себе. Виховувала його і закладала в ньому характер бійця, не спала ночами, лікувала його і ростила. І тепер цей ідеальний чоловік вибирає іншу жінку. Джерело

Мій син став цікавитися дівчиною. Я спокійно до цього поставилася. Але контакту з цією навіженою дівчиною я не знайшла. Просто сказала синові, що його нинішня дівчинка нам не пара. Нам потрібна більш порядна, цнoтлива, скромна дівчинка. Я вирішила, що сама підберу йому наречену. Підберу і зведу їх разом.

Синові я вирішила про свій план нічого не розповідати. Менше знає – міцніше спить. У мене почався пошук тієї самої кандидатури. Мені потрібна була та, з якою я знайшла б спільну мову.

Варіантів було не так багато. Сусідська донька, дочка подруги і кілька дівчаток з класу мого сина. Він тоді своїх однокласниць смикав за кіски. Коли я зустрілася з сусідкою і її донькою – я зрозуміла, що це не той варіант. Вона важила як два центнери, а мені потрібно, щоб мій синочок був повністю щасливий у шлюбі.

Я зустрілася з дочкою подруги – дуже хороша, мила дівчинка, у якої був коханий. І цей варіант теж відпав сам собою. Розповідати про однокласниць мого синочка – я не готова. Там теж плачевна ситуація.

Більше варіантів у мене не було. Мені довелося простежити за сином і зрозуміти, до кого він має почуття.

Я сказала синові, що мені дуже хочеться побути з ним на роботі сьогодні. Він був не в захваті, але мене це мало хвилювало. Я сиділа в його робочому кабінеті і спостерігала за його відносинами з співробітницями. Я намагалася зрозуміти, до кого саме він розташований більше. Мені довелося провести своє особисте розслідування і поговорити з співробітниками, дізнатися більше корисної інформації.

До кінця робочого дня я зрозуміла, що варіантів у мого синочка на роботі немає. Я засмутилася і вирушила додому, а синок поїхав в кафе. Я спочатку відмовилася поїхати з ним, але потім вирішила, що мені це не зашкодить. Коли я підходила в кафе – то побачила, як мило він розмовляє з місцевою офіціанткою. І тоді я вирішила, що ця офіціантка – та сама.

Мила, скромно одягнена дівчина, без обручки на пальці. Я покликала її на розмову. Пояснила їй стан речей.

– Та ви божевільна! – заявила вона мені. – Хто погодиться так вчинити? Закохати в себе хлопця, навіщо мені це?

– Ну ти ж хочеш собі кращого життя? Ти ж хочеш собі гідного чоловіка, ось. Мій синок – відмінний кандидат.

Я запропонувала їй пристойну суму грошей, вона могла допомогти своєму братові з навчанням. Її любов до брата виявилася сильнішою її принципів і вона погодилася закохати в себе мого хлопчика.

Після цього випадку ми постійно з нею були на зв’язку. Я розповіла їй, яку музику любить мій хлопчик, яку їжу, які фільми дивиться і які книги він читає.

Мені потрібен був хороший результат, а його не було потрібно довго чекати. Мій син закохався в цю дівчинку. Він постійно розповідав мені про неї. Яка Маша хороша, яка у неї мила зовнішність, яку музику вона любить і які в неї інтереси. Я наполягала, щоб він познайомив мене з Машею. І він послухав моєї поради.

Читайте також: Усю ніч Оксана очей не зімкнула, думала, що робити. Сказати синові правду – значило втратити його довіру. В голову їй прийшло тільки одне: поїхати у рідні краї і на клaдовищі знайти мoгилку з таким прізвищем, як у них з Дмитром і придумала історію про батька

Під час зустрічі, поки мій син заварював нам чай, я поговорила з Машенькою. Виявилося, що вона закохалася в мого синочка не менш, ніж він в неї. Вона просила мене забрати мої гроші назад і хотіла розірвати угоду. Але я була категорично проти.

Якщо діти полюбили одне одного, то чому я повинна забирати гроші? Мені ж це на руку. Нехай залишає гроші собі, а сама виходить за мого сина. І всі будуть щасливі. У дітей щастя – а у мене ідеальна слухняна невістка, яка буде мені найкращою подругою. А наш маленький секрет ми залишимо між нами. І всім добре.

Весілля зіграли чарівне. Наречена була чудова, а мій син по вуха в неї закоханий. Шепотів їй ніжні слова на вухо і носив на руках. А мені було приємно усвідомлювати, що все це моїх рук справа.

You cannot copy content of this page