Я знаю, що чоловік мені зраджує. Зраджує досить давно, років 5. Пам’ятаю, що я тоді була в скaзі. Якщо коротко, то я теж зрадила. Потім ще раз, і ще. Хотіла все чоловікові розповісти, а потім подумала «власне, а навіщо?». Він ходить наліво, я теж. Нас обох все влаштовує

Живемо з моїм «благовірним» вже 8 років разом. Одружилися, коли обом було по 33 роки. Є дитина. Цієї осені пішов в перший клас. Ймовірно, тільки через дитину і не розлучаємося. Я хочу, щоб у нього був батько. Так, папаша у нього не ідеальний, але який є … Сама ж вибирала.

Зараз я розумію, що вийшла заміж швидше зі страху залишитися самою, ніж від великого кохання. Чоловіка я особливо ніколи не любила, але й огиди не відчувала. Ймовірно, він це відчуває, адже явно не дурень і не сліпий. Джерело

Можливо, через це він і став мені зраджувати. Може є ще якась причина. Точно не знаю. Хоча я точно знаю, коли чоловік бреше. Він ніколи не вмів цього робити. Коли він намагається збрехати, то у нього починає око сіпати. Дуже зручно. Навіть на детекторі брехні його перевіряти не треба. Подивилася на око – і все стало зрозуміло.

Я знаю, що чоловік мені зраджує. Зраджує досить давно, років 5. Пам’ятаю, що я тоді була в скaзі. Подруга розповіла, що бачила, як він зайшов в готель з молодою дівчиною в мiнiспідницю. Я не знала, що робити. Думала, як би зробити так, щоб йому було бoляче. Спочатку навіть хотіла розлучитися.

Хотіла позбавити його можливості спілкуватися з дитиною. А потім просто захотілося відплатити тією ж монетою. І відплатила. У мене ще зі школи був закоханий один хлопець. Сама покликала його на каву. Якщо коротко, то я зрадила. Потім ще раз, і ще. Хотіла все чоловікові розповісти, а потім подумала «власне, а навіщо?». Він ходить наліво, я теж. Нас обох все влаштовує.

Читайте також: – Дитина! Немовлятко! Де б йому тут узятися? Хто поклав на холодну цементовану підлогу? Питання закрутилися в її голові, а за мить до слуху долинув голос: – Чого дивишся? Бери! Передай Юркові. Гуляти знав, обіцяв, що залишить тебе і піде до мене, а сам – хвіст під себе. Нема його, то й дитина мені не потрібна!

Я тепер можу визначити навіть день, коли чоловік зраджує мені: обов’язково робить щось приємне або нібито просто так дарує букет квітів. Ось наївний, їй богу. Сам так палиться.
Чоловік якось намагався мені зізнатися в тому, що зраджує, тільки я його зупинила. Сказала, що все знаю і не хочу нічого чути.

Ех, якби він знав, чим я займаюся в свій вільний час, у нього б волосся стало дибки.