Як дізнатися характер людини за датою її народження? Необхідно ПРОСТО розрахувати код характеру

  • Як дізнатися характер людини за датою її народження?Джерело:

Багато хто вважає, що характер людей розпізнається в спілкуванні. Насправді, навіть добре не знаючи людини, ви можете визначити його сильні і слабкі сторони за датою народження.

Люди вже давно використовують нумерологію для того, щоб дізнатися долю, майбутнє, а також особистісні риси людини.

Визначити, якими рисами характеру володіє людина, зовсім не важко, і зробити це можна завдяки індивідуальному коду, який є у кожного з нас.

Читайте також:Календар церковних, професійних та міжнародних свят на ВЕРЕСЕНЬ 2019 року

Як розрахувати код характеру?

Якщо ви хочете швидко розпізнати характер людини, вам необхідно дізнатися його дату народження.

Наприклад, він народився 15.06.1986. Тепер складіть між собою цифри дати, місяця і року народження таким чином: 1 + 5 = 6, 0 + 6 = 6, 1 + 9 + 8 + 6 = 24. Після цього підсумуйте отримані результати: 6 + 6 + 24 = 36. Необхідно зробити отримане число однозначним, склавши отримані цифри: 3 + 6 = 9.

Якщо вийшло неоднозначне число за першим разом, його слід сумувати ще раз.

В результаті, якщо людина народилася 15.06.1986, його індивідуальний код – 9. Завдяки цим простим розрахунками ви зможете дізнатися про найяскравішу рисах характеру людини. Опис кожного коду ви знайдете нижче.

Характеристика чисел

1 – в нумерології одиниця є одним з найсильніших чисел. Люди з цим індивідуальним кодом володіють яскравими рисами характеру, цілеспрямованістю і силою волі. Вони ніколи не покладаються на допомогу оточуючих і найчастіше намагаються всього досягти самі. Крім того, це число містить в собі сильну енергетику, яка надає людині впевненість і витримку.

2 – число нестабільності. Такі люди характеризуються мінливим настроєм, рідко можуть знайти своє справжнє призначення і насилу визначаються зі своїми заповітними цілями. Людина з таким індивідуальним кодом боїться відповідальності, через що не дуже прагне вступити в шлюб, завести дітей і займати керівні посади. Найчастіше їх основна мета – досягти спокою в житті.

3 – люди з індивідуальним числом три – дуже творчі і непередбачувані. Зазвичай оточуючі не знають, чого очікувати від людей з таким характером. Деякий час вони можуть нічим не відрізнятися від інших, але як тільки вирішать проявити себе, їм вдасться буквально шокувати тих, хто сумнівався в їх здібностях і талантах. Зазвичай такі люди користуються популярністю в творчих колах.

4 – нарівні з одиницею це число має найсильнішу енергетику. Такі люди характеризуються стійкістю, умінням відстоювати свою думку і в більшості випадків домагаються того, чого бажають. Для такої людини відступити – значить, покрити себе величезною ганьбою. Людина з індивідуальним кодом чотири не звикла здаватися, навіть якщо хтось намагається наполегливо перешкодити їй.

Головна особливість – вони вміють приймати розумні рішення в найкоротші терміни.

5 – якщо серед ваших знайомих є занадто життєрадісна і оптимістична людина, швидше за все, її індивідуальне число – п’ять. Цих людей майже неможливо засмутити, навіть якщо в їх житті почалася чорна смуга. Вони завжди можуть знайти позитивні сторони в негативний ситуації, сприймаючи труднощі, як можливість отримати ще один корисний життєвий урок.

У спілкуванні з цими людьми дуже легко, так як одна лише їх присутність піднімає оточуючим настрій і змушує посміхатися.

6 – чутливість – головна риса характеру цих людей. Вони завжди сприймають все близько до серця і реагують на будь-які зміни у своєму житті дуже бурхливо. Крім цього, вони дуже вразливі, тому вразити таких людей навіть, здавалося б, звичайними речами – досить просто. Вони постійно потребують підтримки близьких людей і дуже бояться самотності.

7 – люди з багатим внутрішнім світом і з величезною кількістю примх, через які їх часто вважають дивними. Зазвичай таких людей називають «не від світу цього», так як вони вважають за краще жити в світі фантазій і не звертають уваги на реальні проблеми.

Їм складно знайти спільну мову з людьми, які зосереджені лише на роботі і вирішенні побутових проблем. Але якщо вони зустрінуть людину з таким же індивідуальним числом, як і у них, то спілкування зав’яжеться з першої хвилини.

8 – борці з долею. Їх головна риса – завзятість, тому вони не готові миритися з подіями, які відбуваються в їхньому житті. Люди з індивідуальним числом вісім ніколи не будуть займатися діяльністю, яка не приносить їм задоволення, або витрачати час на людину, до якої нічого не відчувають. Вони не бояться змін і намагаються самі змінювати своє життя, якщо щось раптом йде не так, як вони хочуть.

9 – якщо вам доводилося зустрічатися з філософами, то, найімовірніше, ними управляє число дев’ять. Люди такого типу можуть роками перебувати на самоті і перебувати в постійних роздумах. Вони не бажають присвячувати життя роботі, справах і рішенні рутинних проблем. Вони частіше знаходять себе у творчості, науці або дуже складних і небезпечних професіях.