Як потрібно розмовляти з чоловіком, щоб добитись бажаного

Завдання жінки – розмовляти по-іншому. Тоді негативний досвід буде потихеньку доповнюватися досвідом позитивним. Ваш чоловік з часом перестане ухилятися від складних розмов. Приступимо. 1. Вибирайте час.

Люди обожнюють розмовляти не тоді, коли інший може їх почути, а тоді, коли їм, хочеться поговорити. На чоловічих тренінгах учасники багато разів описували в фарбах: «Приходжу з роботи пізно, падаю з ніг, навіть не вечеряю – відразу спати, а вона мені – дорогий, нам треба поговорити».

Читайте також: Жіночі імена-обереги: 10 найсильніших імен для дівчаток

Правильно – не так. Правильно – вибрати час, коли чоловік прокинувся, коли йому нікуди не треба, коли він може вислухати і обдумати. Субота вечір, неділя ранок – часто найкращий час для розмови.

Звичайно, у людей все індивідуально, і комусь в понеділок вночі самий час, але правила це не скасовує – на складні теми розмовляйте тоді, коли у чоловіка є час і сили на розмову.

2. Починайте з головного.

Люди (а особливо жінки) обожнюють починати здалеку, з рясними деталями і довгими відступами, а чоловіка (тим більше, коли тема розмови не проста) це бiсить.

Головним чином тому, що він не розуміє, яка інформація важлива, а яка ні, і до чого жінка хилить. Мозок починає затято висувати гіпотези, голова закипає і через якийсь час вибухає. Безголовий чоловік до розмови не здатний чисто фізично, як ви розумієте.

Як бути? Найголовніше скажіть найпершим. Ви хочете поговорити про його ставлення до вашої мамu? Так і скажіть – «дорогий, я хочу поговорити про твоє ставлення до моєї мами».

Не треба додавати собі сміливості, розгойдуватися і тягнути гуму. Переходьте відразу – до справи.

3. Чітко сформулюйте тези.

Часто просто не зрозуміло, чого жінка хоче. Спочатку вона розповідає про свою подругу, якій чоловік-таки купив шубу. Потім – про шикарний відпочинок своєї колеги. Потім перескакує на докори в недостатній увазі. А потім – нарікає, що їй нічого надіти. Загалом, чоловік ніяк не може зрозуміти – чого вона від нього хоче.

Більш того – на прямі запитання жінка не відповідає. А якщо і відповідає – то переважно докорами «Ти мене не любиш» і сльозами.

Плюс жінка дивно поводиться з фактами – квіти чоловік їй не дарує «ніколи», а ті, які дарує, «не рахуються». Це добиває чоловіка остаточно.

Чому жінки так роблять? Ніякого злого наміру – вони починають розмову не для того, щоб щось вирішити, а щоб висловитися (як в жарті «Уральських пельменів»: «Я купила це плаття не для того, щоб носити, а щоб купити»).

Фактично, жінка думає в процесі розмови. Саме тому у неї кінець розмови може бути ніяк не пов’язаний з початком. Просто в ході діалогу хід думок – змінився. Так само влаштовано і у чоловіків, просто ми гірше володіємо словом, ось і намагаємося спочатку все обміркувати, як слід, підібрати слова, а вже потім говорити.

Буває ще смішніше – багато жінок розуміють, чого хотіли від розмови, тільки на ранок після розмови. Зрозуміло, чоловік розуміє ще пізніше. Штука природна, але чоловіка – дратує.

До того ж, жінки часто обмежуються тільки констатацією факту. «Ти багато працюєш», «Ми ніде не буваємо», «Ти мене не поважаєш як особистість» і так далі. Іноді з констатації зрозуміло, чого жінка хоче, але частіше – доводиться вгадувати. Оскільки вгадати виходить не у всіх, розмова – дратує. Мало кому подобається відчувати себе ідіотом.

На щастя, це можна виправити. Сядьте і зробіть невелику роботу. Запишіть свої тези, ніби готуєтеся до доповіді. Чітко позначте пріоритети, сформулюйте пункти, розставте акценти, пропишіть рішення.

Коли ваша думка буде сформульована конкретно і чітко, донести її буде простіше, і чоловік в розмові візьме участь з великим задоволенням.

висновок

Навіть якщо ваш чоловік розмови уникає, є шанс налагодити мости і все-таки почати обговорювати складні моменти ваших відносин. Дотримуйтесь цієї інструкції, і ваш чоловік поступово звикне розмовляти з вами про самих непрості речі.

Джерело.

Примітка для чоловіків. Взагалі-то, хлопці, можна проявити трішки терпіння і вислухати улюблену жінку. Навіть якщо вона і не виконує цю інструкцію. Кажуть, якщо люди люблять один одного, вони прагнуть робити кроки назустріч.