Як правильно доглядати за жирною шкірою?

Що таке «жирна шкіра» може зрозуміти лише людина з жирною шкірою: це постійний неприємний блиск обличчя(через який розповзається макіяж), це великі відкриті пори(які видно неозброєним оком), це чорні вугрі і гнійні прищі в молодості. Але жирна шкіра має один великий плюс: серйозні зморшки на ній з’являються не раніше, ніж в пятьдесят.

Погодьтесь,- непоганий бонус.

Отож, якщо правильно навчитися доглядати за жирною шкірою, то вона може бути швидше нагородою, ніж проблемою. Слід дотримуватись простих правил – і все буде в порядку.

1. Жирна шкіра потребує більш ретельної очистки. Ввечері макіяж можна змивати звичайним милом(бажано з триклозаном, це допоможе у боротьбі з прищами). Зранку надлишок жиру краще змивати гелем для вмивання легшої текстури.

2. Професійна чистка обличчя в такому разі є необхідною щонайменше 2 рази на рік(ціна однієї процедури-150-300 грн.). Головне, знайти лікаря-косметолога, якому ви будете довіряти.

3. Ввечері, після зняття макіяжу, слід обов’язково наносити зволожувальний крем. (Жирна шкіра зовсім не означає зволожена!!!).

4. Зранку теж потрібен крем, він обов’язково має бути з УФ-захистом (і влітку, і взимку!!!). Крем слід наносити не менше, ніж за 40 хв до виходу з дому.

5. Жирна шкіра не любить гарячої води, митися потрібно лише теплою водою, а після ретельного змивання бруду, обличчя можна сполоснути і холодною водою.

6. Розширені пори- це проблема, з якою боротися найважче. Але зменшити її прояви можна за допомогою різних косметичних процедур, таких, наприклад, як пілінг. (Ціна однієї процедури 300-500 грн., курс 5-6 процедур). Пілінг бажано проводити або восени, або навесні.

7. Похід до косметолога з метою звуження пор можна замінити ранковим протиранням обличчя кубиками льоду(на основі різних трав, добре підходить відвар з ромашки).

8. Не слід забувати і про маски з «підсушуючим ефектом». Їх можна робити як професійно, в кабінеті того ж косметолога, так і вдома, використовуючи безліч доступних, перевірених часом, рецептів.

9. Протягом дня знімати жирний блиск можна за допомогою матуючих серветок для обличчя(ціна 35-50 грн.).

10. Не перевантажуйте свою шкіру надмірним доглядом, використовуючи різноманітні косметичні засоби, які пропонує сучасний ринок, адже такий підхід може радше зашкодити вашій шкірі. Доглядайте за нею дбайливо, і тоді ви і ваша шкіра сіятиме здоров’ям і красою!!!

Читайте також: 10 основних помилок під час прання. Перевір, чи не помиляєшся і ти