Як правило, закінчується все “пробілами” у пам’яті, фотографіями, за які соромно, а також дзвінками колишнім: 3 знаки Зодіаку, які n’ють без міри

Є представники певних знаків Зодіаку, які регулярно “запливають за буйки”. Причому, вони аж ніяк не вміють сказати “Стоп” у необхідний момент.

Перевірте, чи немає вас у списку знаків Зодіаку, які виnuвають над міру. Джерело

ОВЕН

Овни – надзвичайно товариські, тому, опиняючись у компанії, не можуть відмовитися від смачного aлкoголю. А через те, що в гучних компаніях вони перебувають постійно – самі робіть висновки. При цьому сам Овен не визнає, що вживає занадто багато aлкoголю.

РИБИ

Риби просто обожнюють гучні тусовки та веселі вечірки, на яких aлкoголь тече рікою. Як правило, закінчується все “пробілами” у пам’яті, фотографіями, за які соромно, а також дзвінками колишнім. При всьому цьому дійсно поганого нічого не трапляється – Риби можуть себе контролювати та просто насолоджуються хмільним станом.

Читайте також: Вівторок – день суворий, а для декого і важкий: гороскоп на 9 липня

СКОРПІОН

На відміну від Риб, Скорпіонам дуже важко тримати себе у руках під час застілля. n’ють вони легко та впевнено, а от наслідки “вдалої” вечірки можуть розгрібати роками. Якщо ви належите до цього знаку Зодіаку, добряче подумайте перед тим, як вливати в себе літр вicкі з незнайомцями.