fbpx

Як уважний водій автобуса врятував життя 3-річному малюку

Житель Каліфорнії Тім Уотсон (Tim Watson) працює водієм автобуса і щодня розвозить пасажирів в околицях Сан-Франциско. Здавалося б, його робота нічим не примітна, але одного разу він став справжнісіньким героєм!

В той день Тім знаходився в рейсі. У місті Мілпітас в автобус зайшла незвичайна пара, яка відразу привернула увагу водія. Це був хлопець років двадцяти, який вів маленького заплаканого хлопчика.

«Я відразу відчув щось недобре, адже хлопчик виглядав відверто наляканим» , – згадує герой нашої розповіді минулі події. Через деякий час підозри водія підтвердилися.

По радіо передали повідомлення про те, що годину тому з центральної бібліотеки Мілпітас був вкрадений трирічний хлопчик. Його мама відволіклася буквально на хвилину, і в цей час дитина зникла. За словами свідків, хлопчика забрав з собою темношкірий хлопець. Далі слідував детальний опис дитини і викрадача.

«Вони сиділи в самому кінці салону, тому я не міг розглянути, чи відповідає хлопчик вказаним прикметам. Щоб упевнитися в цьому, але при цьому не викликати підозр, мені довелося пуститися на хитрість», – розповідає герой нашої розповіді.

Тім Уотсон зробив вигляд, що йому подзвонив пасажир, який зійшов раніше, і повідомив що забув рюкзак. Водій оголосив пасажирам про зникнення і попрямував по салону на пошуки. Тім пройшов у самий кінець автобуса, уважно розглядаючи багажні полиці і заглядаючи під сидіння. Але його справжньою метою було дістатися до дитини і подивитися, у що він взутий.

«По радіо докладно описали, як виглядав хлопчик і у що він був одягнений. З водійського місця я не міг розглянути всіх деталей, тому не був упевнений, що це дійсно він. Але, коли я побачив, що на дитині картаті шорти і червоні сандалі, про які говорили по радіо, всі мої підозри підтвердилися», – продовжує розповідь водій автобуса.

Порівнявшись з хлопчиком, Тім Уотсон нічим не видав, що впізнав його. Він продовжив пошуки «втраченого» рюкзака, після чого спокійно повернувся на водійське місце.

Рушивши в дорогу, Тім Уотсон подзвонив в поліцію і повідомив, що викрадач разом з дитиною перебуває в його автобусі. На наступній же станції в Фрімонті злочинець був заарештований. Ним виявився 23-річний безпритульний з Пітсбурга Альфонсо Еддінгтон.

Цілий і неушкоджений хлопчик був переданий в руки матері, а Тім Уотсон став справжнім героєм!

Читайте також: Наречена втекла з весілля після невдалого жарту батька

Джерело.

You cannot copy content of this page