fbpx
Все про дітей

Як вибрати дитині щасливе ім’я: 5 поширених помилок батьків

Вибір імені для майбутньої дитини – трепетне і хвилююче заняття для мам і тат. Як вибрати ім’я для дитини, щоб воно стало для нього щасливим? Які помилки найчастіше допускають батьки при виборі імені для малюка?

«Як ви човен назвете, так він і попливе» – співав в мультфільмі один персонаж. І дійсно, з давніх часів імені людини надавали дуже велике значення. Люди вірили, що ім’я несе приховану інформацію про людину, знаючи ім’я, можна було заподіяти людині шкоди.

Тому при народженні давали дитині кілька імен – одне «для людей», те, яким назвали в повсякденному житті, інше давали при хрещенні і зберігали в таємниці, щоб ніхто не міг нашкодити малюку, це, друге ім’я, і вважалося справжнім.

Біоенергетики, нумерологи, астрологи і езотерики також вважають, що ім’я несе сильний енергетичний заряд і здатне впливати не тільки на характер і темперамент людини, але і на всю його долю. Вірити цьому чи ні, вирішувати кожному з батьків самостійно. Але є моменти, на які варто звернути увагу, при виборі імені для дитини.

Поради, як не варто називати дитину

Іменем родича або близької людини, який рано пішов із життя

Вважається, що таким чином на дитину «прив’язується» і «накладається» доля  тієї людини. І замість того, щоб виконувати свою задачу в житті, дитина повинна буде виконувати її ще й за когось або повторити його нещасливу долю.

Якщо відкинути всі мicтичні сторони цієї причини, то цілком зрозуміло, що волею-неволею дорослі будуть асоціювати дитини з тією людиною, яку вони любили за життя, і якого більше немає, мимоволі проектуючи риси характеру і життєві принципи тезки. У кожної людини повинна бути своя доля, а значить і своє власне ім’я.

На честь мами або тата

І тут схожа ситуація з попередньою, біоенергетики кажуть про «накладання» долі дорослої людини з таким ім’ям на долю дитини. Вважається, що Ангелу-Хранителю імені буде складно справлятися з заступництвом відразу для двох членів сім’ї з однаковими іменами. У психологів є інше пояснення, чому не слід називати на честь мами, тата, дідуся, бабусі – дитині буде складно усвідомлювати свою індивідуальність в сім’ї, визначати себе, як особистість.

На честь відомих людей – знаменитих кіноакторів, вчених, письменників і т.д.

По-перше, повторюється принцип перший, коли волею-неволей накладається енергетика тієї людини, на честь якої назвали. По-друге, досить відоме ім’я буде постійно притягувати до людини – спочатку в дитячих колективах – садку, школі, потім у дорослих – постійні порівняння зі своїм знаменитим тезкою. Ви ж не хочете, щоб вашого Тараса Григоровича Шевченка постійно дошкуляли питаннями, коли він напише черговий геніальний вірш.

Читайте також: Методи виховання вітчима: вмочити оличчям в тарілку, дати запотиличник і сказати, що віддадуть в інтернат. А мама мовчить три роки

Занадто складними химерними іменами, чужими нашим традиціям

Звичайно, всім батькам хочеться, щоб їх дитина була най-най, й ім’я її також було єдиним і неповторним. Тому і намагаються вибрати ім’я складне і для вимови і для сприйняття. В цьому випадку потрібно бути готовим до того, що дитина, а потім і доросла людина, буде схильна до образливих глузувань і прізвиська з боку однолітків, його будуть перепитувати по кілька разів, щоб розібрати, як саме його звуть, а при спілкуванні легко забувати незвичне ім’я .

Тому, перш, ніж назвати малюка Айолант, Алладін або Арістотеліс, добре подумайте, як вашій дитині доведеться жити з цим ім’ям. Пам’ятайте, що оригінальність повинна бути в міру

Ім’я, яке не сполучається з по батькові та прізвищем

У наших традиціях прийнято називати людину по імені-по батькові. Тому важливо, підбираючи ім’я для дитини промовляти все повне ім’я та враховувати його звучання. Наприклад, Домініка Андріївна Головастікова або Ельвіна Степанівна Пупік будуть дисонувати і викликати посмішку в оточуючих.

Джерело.

You cannot copy content of this page