fbpx

Як виховати слухняну дитину: поради для батьків

Ні для кого не секрет, що діти часом приносять нам крім радості і щастя й інші емоції. А адже так хочеться, щоб  дитина швидко і легко перетворився на слухняну і самостійну.

Головне в цій справі ніколи не впадати у відчай, приділяти дитині увагу. І, зрозуміло, є трохи маленьких хитростей. Пише “Порадимо”

Інструкція:

1. Іноді діти обманюють своїх батьків або вихователів у садку. В якості невеликої хитрості можна переконати дитину, що коли він бреше, його вуха червоніють. Багато діти після цього або перестають говорити неправду свідомо, або прикривають вуха, коли збираються вам збрехати.

Читайте також:Якщо ви зібралися навідати свою сестру чи подругу, яка нещодавно народила, то дотримуйтесь декілька порад

2. Нерідко батьки змушують дітей їсти свіжі овочі і фрукти буквально через силу. Спробуйте просто залишати тарілку з чистими овочами на столі або в іншому місці, де дитина легко може їх дістати. Можливо, не відразу, але інтерес до овочів поступово прокинеться.

3. Якщо діти заважають вам з прибиранням, спробуйте привчати їх  більш наполегливо. З ситуації буде як мінімум два виходи. Найчастіше діти починають поступово допомагати з прибиранням, але також можливий варіант, що вони почнуть ховатися від вас, даючи вам спокійно все прибрати.

4. Спробуйте влаштовувати з усього гонку або змагання. Часто одягання можна зробити на швидкість або позмагатися, хто швидше підніметься сходами. Головне — не забувайте давати дитині вигравати.

5. Коли дитина ховається і не хоче виходити, спробуйте відкрити його улюблену цукерку або шоколадку, головне — зробити це якомога голосніше. Можна так само використовувати будь-яку іншу його улюблену солодкість.

Або почніть читати його улюблену книгу та замовкніть на самому цікавому місці, зі словами «які тут картинки». А найголовніше — пробуйте зацікавити і приділяйте дитині увагу і тоді він сам до вас потягнеться.

facebook