Як виявилося, потяг сниться до міцних, тривалих стосунків. Однак, ситуація тривалий час не змінювалася, сни снилися, а хлопець не з’являвся у реальному житті. Все сталося під час вступу до університету

Я завжди була розтяпою, постійно літала в хмарах і життя нещадно карало мене за це – я запізнювалася на заняття до суворих викладачів, проливала чай на найкращі вбрання, падала в найбільш непідходящий момент. Але, на перевагу всіх моїх проблем, що виникали, ця риса мого характеру принесла мені і найбільше щастя в житті.

Років з шістнадцяти я почала часто бачити сни і не будь-які, вони були схожими на художні фільми за участю мене і багатьох моїх друзів – як близьких, так і ледве знайомих. Тоді я почала проводила багато часу на сайті тлумачення снів. Навіть почала вести власний щоденник – куди записувала всі сни, читала їх інтерпретації і звичайно шукала у всьому цьому натяки на велике чисте кохання.

Кохання знайшло мене. Того літа я поїхала до бабусі на потязі. На його маршруті було декілька великих зупинок, де можна було вийти з вагону, купити щось, або просто розім’яти ноги. Я вийшла і зайшла надто далеко, тому, коли черговий по вокзалу оголосив мій поїзд, мені довелося бігти.

Запізнювалася не я одна, але саме мені судилося спотикнутися біля дверей вагону і розтягнутися в повний зріст на тротуарі. Ви можете собі це уявити! Я вже хотіла розплакатися і залишитися від сорому на цій станції, та раптом мене підхопила сильна чоловіча рука і довелося швиденько встати. Симпатичний молодий хлопець, на вигляд одного віку зі мною, швидко і впевнено допоміг мені встати і зайти до вагону. Потяг рушив, хлопець щиро всміхнувся мені і пішов на своє місце.

Сцена не відкарбувалася в моїй пам’яті, риси хлопця я зовсім не запам’ятала й історія досить швидко забулася. Літо пролетіло непомітно і настав час повернутися додому. Поїздка минула без інцидентів, і я навіть не здогадувалася, що мій випадковий друг їде зі мною в сусідньому вагоні.

Вдома мені почали снитися сни про цього хлопця. Всі сни досить таки різні але обов’язково з ним в головній ролі, не зі мною. Більшість снів були пов’язані з потягами, згадавши про сайт тлумачення снів я швиденько побігла за комп’ютер. Як виявилося потяг – це до міцних тривалих стосунків. Я не знала, що думати.

Однак, ситуація тривалий час не змінювалася, сни снилися а хлопець не з’являвся у реальному житті.

Це сталося під час вступу до університету, ми приїхали з мамою подавати документи до приймальної комісії, я зустріла його! З того дня все і почалося. Він впізнав мене в коридорі університету, підійшов щоб познайомитися, нагадав про нашу випадкову зустріч і не соромлячись мами запросив мене на побачення. Я була в захваті!

Він допомагав мені готуватися до вступних іспитів, і я з легкістю здала їх. Ми почали зустрічатися, він добре ладнав з моїми батьками, і вони погодилися на мій переїзд в його орендовану квартиру, що була неподалік нашого університету.

Зараз він закінчує останній рік навчання, а я чекаю дитину. Знову бачу сни і намагаюся бути обережною, коли я не сплю. Раніше мої падіння шкодили тільки мені, а тепер я думаю про малюка.