Як я кохання чоловіка содою перевіряла

Гортаючи жіночий журнал я натрапила на статтю про те, як перевірити любов свого чоловіка. Журналістка писала, що для перевірки почуттів необхідно відправити свого чоловіка в магазин за содою якомога більше разів, постійно вказуючи на те, що він купив не ту соду. Коли я почала готувати торт, то згадала про цю статтю. Якраз з роботи повернувся мій чоловік.

Я попросила сходити його за содою. Андрій слухняно пішов за нею в магазин. Коли він повернувся, я оглянула соду і відправила його повторно в супермаркет, так як він купив «не ту упаковку».

Читайте також: -Геть, твaрюко! У мене пoмер син, а ти не маєш права мені вказувати, як далі жити

Після цього я неодноразово відправляла Андрійка за содою, знаходячи різні приводи вказати на те, що він придбав непідходящий для готування товар. Я  знаходила грудочки, мені не подобалась дата виробництва, то колір не той, то недостатньо дрібна, то занадто білосніжна, то з неприємним запахом.

Мій Андрій слухняно і спокійно виконував прохання сходити в магазин. Мене це здивувало. Тоді я вирішила ввечері розпитати свого чоловіка, чому він так себе поводив.

Відповідь Андрійка мене розсмішила і здивувала. Він сказав:

– Ти думаєш одна читаєш свої журнали ?! Я бачив твій тест з содою. Мені було цікаво, коли ти припиниш і у тебе закінчаться приводи відправляти мене до магазину.

Джерело