Як завжди Тимофій поїхав у відрядження, цього разу на тиждень, Юля його чекала. І ось він на порозі стоїть, але не один, на руках тримає двоє дітей

Юлі 30 років, заміжня вже 10, у них звичайна сім’я, не рахуючи відсутності дітей, бо чоловік їх любить і ніби хоче, а Юля поки живе для себе, особливо вона і не стpaждає.

Чоловік Юлі Тимофій на три роки старший за дружину, він з багатодітної сім’ї, старша дитина. В його родині п’ятеро дітей, а якщо врахувати що Тимофій старший молодшого брата на 10 років, то майже всі обов’язки щодо піклування, про малюків були на ньому. Тому він надивився і нанянчився з дітьми, більше ніж потрібно, зараз він припиняє будь-які розмови про дітей взагалі. Джерело

Юля і Тимофій працюють в одній фірмі, тільки Тимофій два рази в рік їздить у відрядження, а Юля в цей час перебувала на фірмі і доробляли роботу за чоловіком, яку він не встиг завершити до відрядження. Після кожного відрядження Юля чекала чоловіка з вечерею при свічках, влаштовувала романтичний вечір.

Як завжди Тимофій поїхав у відрядження, цього разу на тиждень, Юля його чекала і готувалася до повернення коханого. Настав день прильоту і Юля вже стояла на порозі в очікуванні ключа в замковій щілині, вона, нарешті, дочекалася, двері відчинилися, але побачила зовсім не те що очікувала, на порозі стояв коханий чоловік, але не один, у нього на руках було двоє дітей, дівчинка близько року і новонаpoджений малюк.

Юля посторонилася, пропустила чоловіка, він пройшов у вітальню посадив дівчинку на диван і туди ж поклав малюка, підійшов до Юлі обійняв і поцілував її, а потім заговорив:

-Юля я повинен тобі дещо розповісти, ні, не подумай, це не мої діти, точніше це мої племінники. Мій брат, одружився, у них наpoдилася дочка, а через рік син, ну в принципі ти бачиш. Брат недавно загuнyв, а його дружина просто відмовилася від дітей і поїхала в невідомому напрямку, пробач, але я не міг їх кинути! Я зрозумію коли ти відмовишся бачити чужих дітей, я тебе не буду тримати!

-Так, Тім, ти мене сильно здивував, спробуємо, може, що й вийде! Але як ти взагалі думаєш укладати дітей і куди? Малюка потрібно годувати по годинах, а малятко злякається на новому місці!

Тимофій з Юлею поїхали в магазин, купили все необхідне для дітей і повернулися назад, їм довелося поділитися своєю спальнею і тепер там стояло на два ліжка більше. Перша ніч далася дуже важко, діти погано спали, тому і Юля і Тимофій носили малюків на руках. Діти поснули тільки під ранок, тоді і дорослим вдалося поспати, вдень поїхали на фірму і оформили відпустки, а потім вони ще довго думали, як бути з роботою, поки Юля не згадала, що у подруги була чудова няня, якщо вона вільна, то варто її найняти.

Юля з Тимофієм ставилися до дітей відповідально, але з прохолодою, не було у них розчулення побачивши пухленьких щічок і ніжок, їх не бавила посмішка. Так минула відпустка, няня на щастя виявилася вільна і вона з радістю погодилася.

Читайте також: Життя Каті не складалося в особистому плані. У молоді роки вона зaвaгiтніла, ще навчаючись в інституті. Вже був призначений день весілля, коли трапився вuкuдень. З цього самого моменту все пішло не так

Вийшовши на роботу дорослі почали хвилюватись, а чи все гаразд з малюками, чи не голодні вони, а раптом їм погано, але вдома було все чудово.

Минув рік, Юля і Тимофій повністю занурилися в батьківські будні, вони полюбили малюків всім серцем і готові зробити для них все. Мати діток так і не з’являлася, няня все так же піклується про малюків поки батьки на роботі. Юлю підвищили і тепер вона багато часу проводить вдома, а Тимофій все так же їздить у відрядження, Юля стала трохи побоюватися!