Ми незрозуміли, що невістка за такий короткий час стала повноправною господинею і не приховувала, що не рада нашому приїзду

Коли наш син вирішив одружитися, ми запропонували жити у нас, поки не буде достатньо коштів, щоб купити квартиру. Але після весілля невістка навідріз відмовилась до нас переїжджати. Вона запропонувала жити у її батьків, але не захотів син, тому що хоча у них і чотирикімнатна квартира, та в ній, крім батька і матері, живе старший син з дружиною і дитиною і ще молодша дочка.

Молоді вирішили, що будуть винаймати квартиру. Але ми з чоловіком подумали, що так вони ніколи не назбирають грошей на своє житло і вирішили переїхати жити на дачу, а  сім’ї залишити нашу квартиру. Тим більше я вже на пенсії, лише чоловік їздить на роботу в місто, хоч це не дуже зручно, але що робити. Чоловік через 2 роки теж піде на пенсію, що нам робити в місті.

Поїхали ми ранньою весною, а на початку грудня вирішили приїхати додому на два-три місяці, щоб заощадити на опаленні. Як же ми здивувалися, що невістка за такий короткий час стала повноправною господинею і не приховувала, що не рада нашому приїзду. Ми привезли багато всякої консервації, варення, купували продукти на всіх, навіть за цей час платили половину за комунальні послуги, але вона так і не подобріла.

Я не могла дочекатися поки знову поїду, хоча було так прикро, що мене так швидко вижили з власної квартири. Коли поскаржилася сватам, ті сказали, що якщо вже залишили квартиру, так навіщо набридати молодим, якщо можна жити і на дачі.

Наступної осені у нас народився онук, і син вже через місяць став питати, приїдемо ми з батьком на зиму до них. Ми відмовилися, ще коли їхали минулого разу від них, вирішили, що будемо жити там, все одно в місті за все платимо, будемо тут платити за опалення. Але через деякий час вже зателефонувала невістка, сказати, що чекають нас. Я зрозуміла, що тепер їм знадобилася моя допомога з дитиною, інакше б не кликали.

Але ми не поїхали, не через принцип, просто все спланували, заготовили тут, взяли десяток курей і кроликів, завели собаку, а тут ще кошеня маленьке прибилось, як тепер все кинути? Син і невістка дуже образилися, син навіть сказав, що якщо нам онук не потрібен, то нічого приїжджати тільки в гості, щоб його побачити і на літо вони до нас теж з ним не приїдуть. Дуже прикро, не розумію, в чому наша вина?

Фото спеціально для Osoblyva.com