Я здивувався, коли сестра розповіла про побачення, вибирала все, що очі бачили

Познайомивiшись із дівчиною я  через три дні запросив її на побачення. Дуже хвилювався, боявся її розчарувати, щоб не втратити після першого побачення, тому що ну вже дуже вона мені сподобалася. Таня погодилася, але мені здалося дивним, що для першого побачення вона вибрала торговий центр, пояснивши при зустрічі, що заодно вона хоче купити собі щось з одягу, а то не вистачає часу. Мені нічого не залишалося, як погодитися, розраховуючи швидко впоратися з її справами, а потім піти в кафе заради більш романтичної обстановки.

Таня довго вибирала, що купити і так ми проходили з відділу у відділ більше трьох годин, поки я зважився сказати, що непогано було б піти в кафе перекусити і випити кави. Але так нічого і не купивши, вона несподівано сказала, що їй вже потрібно їхати додому. Це було якось дивно сказано, ніби це я її водив по магазину стільки часу і не виправдав її надій. Я запитав, коли ми побачимося знову, на що дівчина відповіла, що не знає, так як постійно зайнята. Сказала, що подзвонить сама. Я провів її додому, але так більше нічого обнадійливого і не почув.

Мені 23 роки, у мене є молодша сестра – їй всього 17 років. Я розповів їй про моє побачення. Як же я здивувався, коли сестра сказала, що Таня повела мене в магазин, щоб я їй купив те, що вона вибере, тому так і вела себе, нічого не купивши. Вона просто образилася і тепер навряд чи подзвонить. Швидше за все, буде шукати собі нового хлопця, який зрозуміє, що від нього хочуть.

Я не проти того, щоб витратити гроші на дівчину, купити їй красивий букет або зводити в кіно, але не на першому ж побаченні йти за покупками? Чи не краще посидіти в затишному кафе, поговорити, дізнатися один одного краще? Адже відносини – це романтика, а не гроші.

Сестра довго ще сміялася над моєю наївністю, сказавши, що мені ще пощастило, що дівчина не повела мене в ювелірний магазин і не попросила купити що-небудь недешеве, як багато хто і робить. Але вона прорахувалася, вирішивши зробити це на першому побаченні.

Не знаю, як ви, а я збентежений. Навіть не знаю, що мені робити. Спробувати ще раз запросити на побачення і купити їй щось, чи зовсім не телефонувати?

Фото спеціально для Osoblyva.com