fbpx
Життя,  Стосунки

Як зіпсовані суші врятували від звільнення і подарували підвищення

У Ані начальник був поганий. З тих людей кого в дитинстві постійно ганяли, а потім він доріс до шкіряного крісла і вирішив показати, хто тут бос. Ну і ганяв всіх починаючи від кур’єра, якого і належить ганяти, закінчуючи заступником – Анею.

Ненавиділи йог всі. Гаразд аби претензії були б обґрунтовані, міг висміяти людину при всіх. Одного разу прийшла в офіс зустрічати маму, дочка секретаря. А та ростила дочку одна і не завжди виходило викроїти гроші на обновки. Начальник це знав, премії давали на філію, і він їх розписував. Але навіть в голову не прийшло підкинути грошенят секретарю на премію. Зате не посоромився дитині підколоти, що бомжі одягаються краще. У дитини сльози, істерики. Мама стоїть почервоніла від сорому. Цей жартівник регоче.

Природно, колектив в шоці, начальник благополучно втратив останні шанси хоч на якусь повагу колективу.

А тут у нього приїжджає сестра з провінції, закінчила якийсь інститут і він зібрався її в штат брати. Соромитись він не став, одразу на посаду заступника – замість Ані. Спочатку начебто чутки чутками, потім виявилося так і є. Викликає її, каже, бери дорога ручку з папером. Іди пиши заяву на звільнення. Через годину після обіду чекаю тебе з заявою, пропуском і занеси звіти, що говорив зробити.

Читайте також:” А що у нас посуд в серванті вiбрує виключно від нашої неосвіченості і не вміння цінувати прекрасне.” Як ми перемогли сусіда меломана

А начальник любитель поїсти незвичайну їжу, то локшину китайську, то устриць, то суші. Скільки ходив народ з філії на обід до їдальні, не разу його там не бачили за салатом з картоплею. Тільки кур’єри до нього в кабінет. А при всій любові поїсти був жадібний.І при цьому обирав перевірену, нехай і не дорогу доставку –  цей гурман все експериментував. Порівнював швидкість доставки, якість, ввічливість

Ну і доесперементувався, Аня не встигла до нього дійти до закінчення обіду, а того вже на швидкій з отрyєнням в інфeкційну везуть. Добре так поїв, що тижнів зо три на лікарняному.

Через 2 дні з центрального офісу до них приїжджає заміна. Мужичок такий адекватний. Дали йому завдання розібратися, що й до чого. Самому залишатися до повернення начальства або передати комусь із співробітників їх філії тимчасово справи.

Той документи дивиться, там неточності. Став розбиратися, а сушіед цей виявляється крав. І підправити все не встиг. До здачі звітів час був, а трyїтися в плани не входило.

Через 2 тижні внутрішньої перевірки Аню призначили керівником відділу, а сушеїда за статтею. Гроші повернув, тому обійшлися без галасу. Ось так тухлі суші Аньку врятували.

Джерело

You cannot copy content of this page