fbpx

Як зробити натуральне мило з розмарину, яке ідеально підходить для жирної шкіри

Косметика, приготовлена самостійно є більш корисною та ефективною.

Як зробити натуральне мило з розмарину. За матеріалами  “Країна Здоров’я”

Якщо вам подобається користуватися косметикою ручного приготування, розмаринове мило може стати одним із ваших улюблених засобів. Воно має в’яжучі, протuзапальні й антибактеріальні властивості, які ідеально підходять для жирної шкіри.

Не забувайте, що розмарин є однією з тих трав, які використовують у медицині для зменшення запaлення, подразнення та лікування інфeкцій.

Читайте також:Чинники, які впливають на стан волосся: не варто мити голову в холодній воді

Інгредієнти:

2 склянки оливкової олії (473 г)
1 склянка сушеного розмарину (важливо, щоб будь-які трави, які ви додаєте в домашні мила були сушеними) (150 г)
3/4 склянки води (150 мл)

1/4 склянки каустичної соди (62 г)
1 склянка розмаринового чаю (200 мл)

1 столова ложка ефірної олії чайного дерева (15 г)
Пластикова миска або ванночка

Як приготувати?

Доведіть воду до кипіння, а потім додайте столову ложку сушеного розмарину. Залиште суміш настоятися на кілька хвилин, відділіть розмарин і відлийте рідину.

Другий крок потребує більше обережності, але він також дуже простий. На цьому етапі треба додати каустичну соду в контейнер. Не забудьте надіти захисні рукавички та маску, адже, як ви знаєте, цей продукт є абразивним.
Запам’ятайте, що працювати з каустичною содою завжди потрібно на відкритому просторі (балконі, терасі, у саду), щоб не вдихати її випари.

Потім треба додати приготований розмариновий чай у  соду. Робіть це дуже повільно, щоб вона не розбризкувалася. Зауважте, що під час змішування цих двох інгредієнтів також виділятимуться випари.

Дайте суміші охолонути щонайменше 15 хвилин. Суміш має бути холодною, і після цього ви зможете поступово додати в неї решту інгредієнтів.

Коли зазначений час минув, можна додати в суміш дві склянки оливкової олії (вона має бути теплою). Вливайте її повільно, не забуваючи про запобіжні заходи.

Знову дайте суміші охолонути. Після цього треба додати в неї ефірну олію чайного дерева. Насамкінець потрібно просто розлити суміш у формочки для мила. Порада: перед цим покладіть кілька гілочок розмарину в кожну формочку, щоб потім було легше вийняти мило.

You cannot copy content of this page