fbpx

Як зрозуміти, що чоловік бреше

Яка ж ти у мене дурненька, сонечко!

Поблажливий, але люблячий тон миттю ставить його в позицію мудрого дорослого, а тебе – в позицію маленької і дійсно дурненької дівчинки. Дівчатка, якій зайнятися нічим, і тому вона займається грою в стосунки. Підозрює в чомусь, питання задає – принадність, яка дурненька! Тобі, зрозуміло, не хочеться цією дурепою бути, і ти відступаєш.

Це важливо для нас обох, як ти не розумієш?!

Перекладаємо з чоловічого брехливого на людський: “Бачиш, яка я хороша і віддана людина! Я про себе взагалі не думаю, я думаю тільки про нас і про наше майбутнє, а ти мені тут палиці в колеса ставиш своїми дрібними підозрами. Як це низько!” Ну-ну. Це, звичайно, прекрасна фраза – сама по собі.

Але потрібно уважно подивитися, що до неї додається. Зазвичай, на жаль, до неї додаються регулярні затримки “на роботі”, а ось грошей при цьому більше не стає. Хоча це важливо для вас обох, ага.

Я б ніколи не став брехати про такі речі

Ось прямо в лоб! Ніколи – і баста. Насправді, звичайно, ключові слова тут – “такі речі”. Важливі речі. Можливо, найважливіші. Посил тут такий: подивися на мене, дорога, я зовсім ніякий не ангел і цілком можу тобі збрехати про яку-небудь нісенітницю, що такого? Всі брешуть, як говорив доктор Хаус. Але про ТАКЕ я не збрешу ніколи!

Ти скандалу хочеш, або що?

Залякування – ще один безвідмовно діючий прийом. Особливо якщо ти й справді погано переносиш лайку і скандали. Власне, після цієї фрази можна зав’язувати і з його брехнею, і з самим брехуном, оскільки далі плисти нікуди. Це такий метафоричний стусан – пішла геть, поки не отримала. І тут вже якось і не важливо, про що він брехав. На сайті Наша мама ви знайдете завжди цікаві та корисні новини для матусь та дітей.

Читайте також: «Укрзалізниця» вчить своїх пасажирів, як правильно кoхaтися у поїзді (фото)

Джерело.

You cannot copy content of this page