fbpx

Яке число приносить вашому знаку Зодіаку гроші, кохання і успіх? Це ваш сильний талісман

Кожному Знаку Зодіаку притаманні свої особисті цифри, які наділяють його позитивною аурою і вдалими моментами в житті. Дізнатися повну характеристику певної цифри можна за допомогою нумерологічного тлумачення. Приурочивши важливі події до дат, які збігаються з вашим щасливим числом, ви зможете істотно підвищити свої шанси на успіх.

Число 1

Одиниця символізує індивідуальність, цілеспрямованість, лідерство. Цифра наділяє людину необмеженими можливостями по досягненню поставлених цілей. Людям, що перебувають під її заступництвом, властива самостійність: вони не звикли покладатися на випадок і всього добиваються ціною власних зусиль. Число 1 панує над Рибами та Водоліями, обдаровуючи представників цих Знаків Зодіаку упевненістю в собі, уміння відстояти свою точку зору, позитивом і рішучістю.

Число 2

Двійка допомагає розкрити в собі дипломатичні здібності, таланти, високі духовні якості. Справді добрі і чуйні люди народжуються під егідою цифри 2 – миротворці, яким під силу вирішити будь-який спір, врегулювати конфлікт, згладити гострі сварки, не вдаючись до жорстокості і насильства. Люди, яким судилося народитися під впливом цього числа, досягають свого особистого щастя з допомогою спілкування. Завдяки природженій доброзичливості Раки, Терези і Тельці легко домагаються розташування людей.

Число 3

Про силу цієї цифри складали легенди ще в стародавні часи. Навіть у православ’ї трійка відіграє важливу роль: не дарма практично всі молитви ми вимовляємо тричі. Це символ святості, віри, творення. Народжені з таким кодом безсумнівно досягають висот у будь-якій сфері життя. Їх супроводжує успіх і удача, а будь-які труднощі тільки загартовують характер. Їх досягнення – запорука сильно розвиненої інтуїції та творчого мислення. Знаки Зодіаку, якими опікується трійка, – Діви, Козероги, Близнюки. А в комбінації з іншими числами число 3 допомагає Терезам, Водоліям, Левам і Стрільцям.

Число 4

Четвірка символізує безмежний розум, вірність, спостережливість, наполегливість, самостійність. Господарям числа 4 можна беззастережно довіряти, вони безсумнівно протягнуть вам руку допомоги. Це сильні і незалежні особи, яким по плечу будь-які проблеми. Вони цінують людей за їхні душевні якості і вміють вибирати собі супутника життя, за яким підуть і у вогонь, і у воду. Заступництво четвірки спонукає людей, народжених під сузір’ям Рака, Скорпіона, Близнюків, Овна, Тільця, до саморозвитку і допомоги іншим людям.

Число 5

Народжені під управлінням п’ятірки наділені енергійністю, природним магнетизмом і великими можливостями. Число 5 обдаровує Раків і Скорпіонів стабільністю, успішністю і тягою до самопізнання. Активно використовуючи цю цифру у своєму житті, можна очікувати успіху в особистій і діловій сферах. П’ятірка наділяє своїх господарів приємними сюрпризами, а можливості людей, що знаходяться під її заступництвом, не знають меж. Однак це число вимагає самостійності і рішучості: танцювати під чужу дудку не вийде, інакше є ймовірність притягнути у своє життя нещастя.

Число 6

Шістка характеризує довголіття, молодість душі, харизматичність, чарівність і престиж серед людей. Народжені під її заступництвом легко домагаються розташування людей, що грає на руку у здобутті високого положення в суспільстві. Маючи велику кількість зв’язків і можливостей, власник числа 6 швидше досягає успіху. Також це невгамовні особистості, які відчувають необхідність у подорожах. П’ятірка протегує Рибам, Терезам і Тільцям. Представники цих Знаків здатні пристосовуватися до обставин і отримувати вигоду для себе. Всесвіту їм було доручено створювати комфорт і затишок навколо себе, а також допомагати нужденним людям. Щастя постукає в життя власникам шістки тоді, коли вони навчаться приймати відповідальність і проявлять по відношенню до інших прихильність.

Число 7

Сімка дарує незалежність, духовність, аналітичні здібності. Її володарі відсторонені від впливу інших людей, а сила числа допомагає досягати успіху ціною своїх зусиль, розуму, винахідливості та високої інтуїції. Цифра 7 протегує Овнам, Дівам, Козерогам і Рибам. Часто серед них багато першовідкривачів, вчених. Їх здатність генерувати нестандартні і геніальні ідеї знаходить своє відображення у суспільстві. Життя таких особистостей ніколи не стоїть на місці, вони практично завжди перебувають у метушні днів і пригод. Спокійне і раціональне ставлення до грошей допомагає їм досягти безбідного існування.

Число 8

Вісімка володіє величезним енергетичним потенціалом і обдаровує Раків, Львів, Стрільців і Козерогів цілеспрямованістю, енергійністю і філософським мисленням. Люди, народжені під її заступництвом, мають тягу до марнославства, слави і легких грошей. Як не дивно, але саме такі особистості більше інших схильні до набуття багатства. Загадкове число, яке має двоїсту натуру, нагороджує своїх господарів можливістю зіткнення з іншими світами. Такі люди можуть знайти своє щастя з допомогою магічних ритуалів; деякі з них навіть наділені екстрасенсорними здібностями. Практичність, стійкість, лідерство, ініціативність і філософське ставлення до життя відіграють важливу роль в досягненні поставлених цілей.

Читайте також: 3 жінки за знаком Зодіаку, від яких втече будь-який чоловік

Число 9

Дев’ятка володіє практично всіма якостями цифр від 1 до 8, однак її сила може бути як позитивною, так і негативною. Число наділяє його володарів інтуїцією, чутливістю, потужною енергетикою, силою духу. У Овнів, Львів, Скорпіонів, Терезів спостерігається тяга до всього невідомого і таємничого. А наполегливість і цілеспрямованість, властива їм, допомагає досягти будь-яких висот, яких вони здатні побажати. Щасливе число наділяє їх гострим розумом і здатність. швидко реалізувати ідею. Люди, які вчасно дізнаються про свої приховані можливості, можуть домогтися грандіозних успіхів у житті.

Щасливі числа здатні допомогти вам знайти успіх – досить навчитися покладатися на них. Беручи доленосне рішення в той день, який знаходиться під заступництвом вашого числа, ви забезпечите собі успіх в будь-яких справах. Також можна спробувати розрахувати свій особистий життєвий код долі, який вкаже, що здатне зробити вас успішніше.

You cannot copy content of this page