Які ікони захищають дитину від хвopoб і лихого ока та як їх вибрати

Яку ікону повісити в дитячій, яку купити в подарунок хрещеникам – часто ми не знаємо відповіді на ці питання. Правильність вибору підкаже ім’я малюка і ваше серце.

У кожної ікони своє значення, є образи, які вважаються в православ’ї головними, вони повинні бути в кожному домі. Є ікони, які будуть доречні в дитячій кімнаті вашого малюка, які можна купити і подарувати хрещенику або хрещениці.

Ікона Ангела-Хранителя
До Ангела-Хранителя можна звертатися з молитвою про захист і здоров’я малюка, повісити її найкраще в головах ліжечка.

Ікона Мірна або Іменна
Її підбирають по імені і даті народження дитини. У церкві вам підкажуть, який святий протегує саме вашому малюкові відповідно до православних святців (список імен святих з датами, коли їх шанують).

Образ Божої Матері
Пресвята Богородиця – захисниця і заступниця всіх християн, і вашого малюка вона буде від всіх бід уберігати. Найбільш підходить для дитячої ікона «Пом’якшення злих сердець» («Семистрільна»), яка символізує пом’якшення відносин між дітьми і батьками.

Свята мyчениця Параскева, наречена п’ятницею
Моляться в хвоpoбах немовлят

Преподобному Симеона
Звертаються про заступництво дітям

Bеликомyченик Микита
Моляться за пcyвання дітей і зцілення від «рoдимців»

Святі сім отроків еффеських
Допомагають при поганому сні немовлят

Великомученик Георгій Побідоносець
Моляться про втрачених дітей

Читайте також: Які ікони мають бути в будинку від злодіїв і лихого ока

Преподобним Ксенофонтові і Марії.
Звертають молитви в печалях про дітей, де вони знаходяться і чи живі.

Молитва за дітей Ангелу-Хранителю
“Господи Ісусе Христе, да прибуде милість Твоя на дітях моїх (імена), збережи їх під покровом Твоїм, покрий від всякої лукавої похоті, віджени від них усякого ворога і супостата, відкрий їм вуха і очі сердечні, даруй розчулення і смиренність серцям їх. Господи, всі ми творіння Твоє, пожалій дітей моїх (імена), і зверни їх на покаяння. Спаси, Господи, і помилуй дітей моїх (імена) і просвіти їм розум світлом розуму Євангелія Твого і настави їх на стежку заповідей Твоїх і навчи їх, Спасе, творити волю Твою, бо Ти єси Бог наш. Амінь”

Джерело.