fbpx

Які квіти популярні для букетів на 1-ше вересня

На квіткових ринках букети для школяра можна купити за 100-150 гривень, а в спеціалізованих магазинах – від 290 гривень.

Традиційно до 1 вересня батьки вирішують найголовніші “шкільні” питання – купують портфелі та сумки, форму і гори зошитів з ручками, пише “ТЕНДІТНА” . Фінальним штрихом підготовки є покупка букета для урочистої лінійки на День Знань.

На 1-ше вересня батьки вважають за краще купувати букети з осінніх квітів.

Традиційно, букети, з якими діти йдуть на перший дзвінок, складаються з осінніх квітів. Найпопулярніші – хризантеми, айстри, соняшники, гортензії, жоржини, майорця і гербери яскравих забарвлень. Втім, за словами продавців квітів, троянди теж користуються популярністю цього дня, але більше все ж в складі букетів з декількох компонентів. Для декорації букетів часто використовуються осінні ягоди, невеликі овочі і фрукти, пожовкле листя – все, на що вистачить фантазії. Проте фахівці не радять використовувати для “шкільних” букетів лілії, адже їх аромат може викликати головний біль не тільки у дитини, а й у тих, хто весь день знаходиться поруч з нею, а пилок – забруднити одяг.

Осінній букет

Зібрати букет для школяра можна самостійно. Якщо у вас є дача або заміський будинок, де ростуть квіти, вони прекрасно підійдуть для цього випадку. Рослини також можна купити на ринках окремо і зібрати в композицію, а можна придбати готову. Ті ж послуги пропонують і квіткові магазини. Більш того, вони можуть підготувати найсвіжіший букет якраз до ранку 1 вересня і доставити вам його додому.

Читайте також:Дізнайтеся коли в українців будуть наступні довгі вихідні

Ринки

Квіткові ринки і розкладки – це місце, де найчастіше купити квіти можна дешевше, ніж в спеціалізованих магазинах. У Києві одна з таких місць – великий ринок на станції метро “Святошин”. Тут можна знайти безліч варіантів на будь-який смак. Так, айстри тут продають за три-п’ять гривень за штуку, хризантеми – за 20, гербери – по 15-20 гривень, а троянди середнього розміру – по 20-30 гривень. Букет з айстр і соняшників тут можна купити за 100-130 гривень, хризантем – за 150.

Айстри – популярні квіти для букетів на 1-ше вересня.

До 1 вересня подорожчають імпортні троянди, кажуть продавці.

Проте, 31 серпня тут чекають, адже це один з небагатьох днів року, коли квіти користуються величезною популярністю. За словами місцевих продавців, останнього дня літа біля розкладок буде не проштовхнутися. Багато покупців вони очікують і рано вранці 1 вересня. А ось купувати квіти заздалегідь вони не рекомендують, оскільки не кожен з букетів зможе зберегти презентабельний вигляд до урочистого вручення.

Магазини

У квіткових магазинах ціни на готові композиції трохи вище. Однак, багато хто з них проводять на 1 вересня акції або пропонують знижки на осінні квіти.

Кілька рекомендацій

Створюючи або вибираючи букет, потрібно враховувати і те, кому ваша дитина його піднесе. Так, дорослому педагогу краще дарувати солідні букети з жоржин, хризантем або інших великих квітів, молодому – з дрібних в ніжних пастельних тонах. Вчителю-чоловікові краще вибрати букет з однотонних кольорів і декорацій з темної зелені. Найдовше не в’януть зрізані хризантеми і айстри, а троянди швидше за все втрачають свій вигляд.

Букет можна прикрасити і шкільним приладдям або невеликими літерами, символами, глобусами – всім тим, що асоціюватиметься з Днем Знань. Але важливо не перестаратися, щоб композиція не була занадто важкою для дитини і не закривала її на торжестві.

You cannot copy content of this page