fbpx

Які сюрпризи приготував останній день літа: гороскоп на 31 серпня

Овен

Овни проведуть день в приємних клопотах. Ймовірна турбота про вихованців, самопочуття, бізнес, інтерес до господарських нюансів, дрібного ремонту. Можливо, ви цілком присвятите себе турботам про кохану людину. При включенні в новий фронт робіт не завадить оцінити вплив пов’язаних з ним навантажень на здоров’я: не виключено, що вам потрібно адаптуватися, подумати про заходи безпеки та профілактики.

Телець

Сьогодні Тельців радує ситуація в особистому житті. Не настільки романтичні Тельці з задоволенням займуться справою, якщо вона є одночасно джерелом користі і задоволення. Залежно від характеру захоплень, ви можете провести весь день в саду, на кухні, з дітьми, за ювелірною обробкою плодів своєї праці або корисним прикладним хобі. Трудотерапія здатна стати кращими ліками проти стресу.

Близнюки

Сьогодні Близнюки можуть за інерцією продовжувати займатися справами або налагоджувати особисте життя, в суєті ризикуючи пропустити момент, коли перенапруження або роздратування досягло критичної позначки. Зірки радять не перестаратися і зупинитися при першому тривожному сигналі, наприклад, дрібній тpавмі. Так ви збережете не тільки здоров’я, майно і нервову систему, але і гармонію, мир в сім’ї.

Рак

Сьогодні Ракам зірки радять розвивати корисні ініціативи, але без фанатизму. Гонитва за новими відчуттями в цей день не обов’язкова: буде цілком достатньо вчорашніх знань і вражень, які вам ще належить осмислити, проаналізувати і застосувати на ділі. Багато які Раки ухитряться одним ударом налагодити кілька значущих сюжетних ліній у своєму житті, наприклад, спритно поєднають діловий і особистий інтерес.

Лев

Цей день може змусити Левів бути уважними, економними і часом дріб’язковими. Навіть дозволивши собі ті чи інші надмірності, багато представників знаку здатні відразу ж почати скрупульозно підраховувати можливі прибутки і збитки. Зірки підказують, що зараз це не найгірша якість, якщо ви спрямуєте свою увагу в конструктивне русло. Наприклад, вирішите оптимізувати свої витрати або дієту.

Діва

Сьогодні Дівам важливо зміцнити, а не змастити вироблене враження. Варто особливо ретельно дбати про свій образ в очах дітей, колег, коханої людини. Чим успішніші вчорашні ініціативи, тим більше підстав стежити за своєю поведінкою, не допускаючи навіть дрібних проколів і ослаблення ефекту. Та ж тактика корисна і в приватних звичках, побуті — наприклад, не варто порушувати обрану дієту.

Терези

В цю добу Терезам слід пам’ятати, що найкращий спосіб уникнути проблем — не допускати їх. Зірки радять мінімізувати навантаження, уникати починань, відмовитися від активних розваг та публічності, не афішувати почуття, симпатії, особисте життя. Не завадить поберегти здоров’я: стримати апетити, подбати про профілактику захворювань, прийняти превентивні заходи захисту в побуті і вимушених клопотах.

Скорпіон

Сьогодні Скорпіони не задовольняється поверхневим успіхом і схильні глибше вдаватися в деталі, що цілком зрозуміло: багато хто з них діють і в ім’я спільної мети, і у власних практичних інтересах. Наприклад, заради любові або майбутнього бізнесу. Вам може бути важко зупинитися до того моменту, поки ви не дослідите джерела, не вичерпаєте надії чи не пустите в хід всі доступні вам можливості.

Стрілець

Сьогодні Стрільцям пора дати зрозуміти значимій людині, що на них можна покластися. Наприклад, продемонструвати якусь корисну навичку або загальну готовність до послуг. Від цього може залежати репутація, кар’єра, союз. В любовній сфері можливий вибір між почуттям і боргом, а в справах — між легким успіхом (халтурою) і кропіткою працею. Важливі здоров’я, працездатність, профпридатність.

Козеріг

Сьогодні Козерогами опікується вища сила, але ще більш міцною опорою стане здоровий глузд, вірність звичкам або принципам. Саме вони утримають від дурниць, коли на горизонті виникне черговий міраж. День може приготувати спокусу авторитетом, легкою славою, духовною владою, любовною пригодою, екзотичною надмірністю. Підступний «поклик сирен» посилиться в чужих володіннях, у мріях, у подорожі.

Читайте також: Залізні леді: Ці жінки за знаком Зодіаку мають чоловічий характер

Водолій

Сьогодні Водоліям зірки рекомендують відмовитися від справ, або заздалегідь ґрунтовно прорахувати ризики. Велика ймовірність посилити намічені проблеми, в тому числі, ті, про які ви поки не підозрюєте. Якщо у ваші плани не входить фатальний результат — фатальна любов, боротьба за виживання, потрапляння в боргову яму або інше, настільки ж «приємне» випробовування — вам не варто зайвий раз спокушати долю.

Риби

Риби протягом дня будуть відчувати цілу гаму почуттів, спостерігаючи за іншими людьми. Особливий інтерес викличе образ і позиція близької людини, поведінка партнера або суперника, аж до розбору їх поведінки «по кісточках». Дрібниці можуть утруднити об’єктивний погляд. Ви можете перебільшувати позитив або розміри ймовірної загрози, бачити в спотвореному світлі чужі успіхи, достоїнства і недоліки.

You cannot copy content of this page