fbpx

Які жінки не хочуть жити з чоловіком та вважають, що мають на те вагомі причини

Саме слово «самодостатня» перекладається як «всього достатньо в самій собі», як правило, це жінка освічена, має роботу, квартиру, певне коло друзів. Загалом, її все влаштовує в її житті.

Давайте розглянемо модель мотивації через батіг і пряник. Для того, щоб такий жінці захотілося вийти із зони комфорту, захотілося сімейного життя, подружніх відносин, потрібно, щоб в її житті проявився батіг чи пряник.

Як в житті такої жінки може проявитися батіг? Щось має статися таке, щоб їй стало некомфортно перебувати в тому стані, в якому вона знаходиться. Що це може бути? Припустимо, всі подруги раптом одночасно вийшли заміж. Це малоймовірно. Ну, або одна – найближча. Хтось із близьких людей переїхав, пoмep, стало самотньо, погано, хочеться піти від стану «погано», вийти заміж «від нестачі когось».

Другий варіант – пряник, коли є приваблива модель шлюбу. Але, вся бiда в тому, що у самотніх жінок такої моделі немає, тому вони і самотні, що не вірять, що в шлюбі може бути краще, ніж одній. Як правило – це жінки, у яких є досвід руйнівних або холодних відносин між батьками.

Одна з моїх клієнток розповідає, що в підлітковому віці вона дивилася серіал і, коли він закінчився весіллям головних героїв, гiрко плакала. Плакала тому, що гарне життя героїв на цьому закінчилося, в її уявленні. Тому, чи варто дивуватися тому, що ця жінка в сорок років ще одна.

У більш м’якому варіанті такі жінки живуть із чоловіком, але категорично відмовляються оформляти стосунки. Їм здається, що штамп про укладення шлюбу “припечатає” їхнє щасливе життя. Іноді, «заради дітей», вони вступають у шлюб, але зберігають дівоче прізвище як символ незалежності і окремо від чоловіка.

Між іншим, обручка – символ прикутості до чоловіка, його роду. Пам’ятаєте, в міфі про Психею, Афродіта веліла прикувати Психею ланцюгом до скелі, щоб вона заручилася зі смepтю. Так ось кільце, обручка – одна з ланок уявного ланцюга.

Часто жінки, які вважають за краще залишатися самотніми, вибирають одружених чоловіків. Це допомагає дати псевдорозумне пояснення своїй самотності. А коли чоловік приймає рішення розлучитися, така жінка припиняє відносини з ним.

Ми працюємо над тим, щоб потроху розбирати всі цеглини і каміння стрaху і обpаз, того, що не дає жінці можливість наблизитися до подружнього життя. Ми потроху створюємо картину щасливого майбутнього, і, коли вона дійсно з’являється, інше відбувається ніби само собою.

Можна не думати, як і де познайомитися з чоловіком, це знайомство відбувається природним чином і, часто в найнесподіванішому місці. Коли жінка готова до зустрічі з чоловіком, життя саме надає відповідні для зустрічі ситуації.

Автор: Ольга Мілашина

Читайте також: Розповідь жінки після розлучення, яка навчилася бути щасливою

Джерело.

You cannot copy content of this page