Які знаки Зодіаку стануть багатшими і успішнішими в 2019 році

Новий рік повноправно вступив в свої права, а значить, саме час виконувати передноворічні обіцянки і змінювати життя на краще. Про те, яким знакам вдасться швидко розбагатіти, а яким доведеться зіткнутися з серйозними труднощами, розповіли астрологи.

2019 рік пройде під заступництвом Жовтої Земляної Свині. Цей символ відкриє нові можливості деяким знакам Зодіаку, а іншим, навпаки, створить труднощі. Ясновидиця баба Ніна розповіла, кому в 2019 році пощастить найбільше, як уникнути неприємностей і знайти шлях до багатства.

Кому вдасться розбагатіти в 2019 році

За словами баби Ніни, найвищі шанси на успіх будуть у Тельців, Дів, Козерогів. Так стихія-покровитель року – Земля, у цих Знаків з’явиться багато можливостей підвищити дохід, зайняти високооплачувану посаду, отримати вигідну пропозицію, а можливо, і відкрити власний бізнес.

Фактор удачі буде важливий: щоб позитивні прогнози збулися, необхідно зауважити вигідні можливості в потоці випадкових подій, опинитися в потрібному місці в потрібний час, інтуїтивно відрізнити вигідні пропозиції від ризикованих і небезпечних.

Представникам Вогню також випаде шанс поліпшити своє матеріальне становище. Баба Ніна прогнозує Овнам, Левам і Стрільцям успіхи в кар’єрі, гарний прибуток і нові фінансові джерела. Однак багато успіхів в житті вогненних Знаків будуть залежати від їх відносин з оточуючими.

Земляна Свиня – символ дружелюбності, товариськості, спокою, вона не потерпить конфліктів і відштовхне удачу від імпульсивних людей, тому конфлікти з близькими і колегами можуть пустити всі плани під.

Водним Знакам Зодіаку – Ракам, Скорпіонам і Рибам – 2019 рік може принести багато позитивних змін і перемог в діловій і фінансовій сфері. Однак баба Ніна попереджає: багато рис характеру, притаманні представникам Води, суперечать енергетиці Свині.

Нерішучість, зайва мрійливість, схильність відкладати справи на потім – все це може призвести до того, що ці Знаки втратять вигідні можливості і не наблизяться до своїх цілей. Земляна Свиня – тварина діяльна, активну, і саме ці якості в 2019 році подарують удачу.

Близнюкам, Терезам і Водоліям в 2019 році буде потрібно наполегливість і цілеспрямованість. Баба Ніна прогнозує вдалі зміни в роботі і справах, але деякі риси характеру, якими володіють представники повітряної стихії, можуть перешкодити успіху.

Читайте також: Як “замовити” пророчий сон і що потрібно зробити, щоб отримати відповідь на своє питання у сні

Стихія Землі символізує відповідальність, підштовхує до планування і поступового досягнення поставлених цілей, а представники Повітря більше схильні до імпровізації, непослідовності, роботі «по натхненню».

У 2019 цей метод буде менш продуктивним, ніж зазвичай, і люди, які будуть слідувати звичній для себе тактикі, можуть зіткнутися з проблемами і в повсякденній роботі, і в більш глобальних завданнях, що призведе до збитків.