Коли зрадила чоловікові з його другом

На зраду люди йдуть з абсолютно різних причин. Іноді ці вчинки є необдуманими і безглуздими. Буває, що людина наважується зрадити, тому що зла на коханого і бажає помсти. Ось тільки після зради багато хто починає відчувати провину і вже не знає, як вчинити. Наприклад, деякі жінки задаються питанням: що робити, якщо зрадила чоловікові з його ж товаришем? У такій ситуації дуже важливо прийняти правильне рішення, яке буде обдуманим, зваженим і розсудливим.

Отже, що ж робити, якщо зраджувала чоловікові з його другом? По-перше, необхідно зрозуміти чому саме жінка так вчинила. Що стало причиною і що саме підштовхнуло її до зради. Варіантів може бути безліч, розглянемо основні з них.

Пристрасть

Іноді буває так, що ми багато років живемо поруч з людиною і ставимося до нього байдуже або по-дружньому, а потім раптом починаємо бачити його зовсім з іншого боку і відчуваємо потяг. Хтось може побороти це бажання, а хтось впадає «у вир з головою». А після того як вчинок зроблений, приходить усвідомлення, що ти зрадила коханій людині і стає страшно. Як же діяти в такій ситуації?

Читайте також: Речі, про які небезпечно говорити своєму хлопцю або чоловіку

Якщо жінка відчуває, що пішла на зраду з одним по дурості і насправді вона любить тільки свого чоловіка, то подібну історію можна приховати. Звичайно ж тільки в тому випадку, якщо ви впевнені, що товариш сам не розповість чоловікові. Якщо так станеться, то ви опинитеся в гіршому становищі. Тому мовчати про це можна тільки тоді, коли ви впевнені і в іншій людині.

Якщо ж ви зважитеся розповісти, будьте готові до того, що можете втратити відносини як з чоловіком, так і з його другом. Чоловік може просто відмовитися від вас обох, а друг звинуватить у тому, що ви поламали їхні стосунки. Тому в такому випадку вирішувати тільки вам, чи варто бути чесною або краще жити далі так, ніби нічого не було. Звичайно ж ви можете зіткнутися з власною совістю, але тут важко щось підказати, оскільки кожен сам вирішує, як краще діяти.

Помста

Якщо ви пішли на зраду заради помсти чоловіку, тоді швидше за все вам хочеться, щоб він дізнався про це. У такій ситуації з’являється тільки одне питання: що робити з його другом. Адже якщо жінка зрадила з людиною, якого він знає багато років і якому довіряє, то, найчастіше, чоловік може не пробачити свого друга і розірвати з ним стосунки.

Звичайно ж ваші особисті стосунки з чоловіком, по ідеї, не повинні зачепити його дружбу, але з іншого боку варто задуматися, наскільки міцна дружба, якщо чоловік спокійно зрадив з дружиною свого друга. Тому, якщо ви вирішили помститися, то, напевно, потрібно все ж цей зв’язок придати розголосу, щоб отримати бажане задоволення. Хоча все ж вважається, що помста ніколи не призводить ні до чого хорошого. Але тут вже кожному самостійно вирішувати, погоджуватися йому з цим твердженням чи ні.

Кохання

Ну і останній, найскладніший варіант – жінка зрадила, тому що полюбила. Ось в цій ситуації завжди необхідно бути чесними із самими собою і з людьми, які нам небайдужі. Якщо ви відчуваєте, що полюбили друга вашого чоловіка, а він відповідає взаємністю, не варто тікати від своїх почуттів і намагатися зберегти сім’ю. В цьому випадку ви просто зробите нещасними трьох людей.

Ваш чоловік все одно буде завжди відчувати, що між вами вже не ті почуття, а ваші секрети почнуть його мучити і рано чи пізно відносини все одно зруйнуються. Саме тому краще чесно зізнатися у всьому відразу ж. Звичайно ж ваш чоловік буде зовсім не радий такій звістці, і, швидше за все, ваші відносини зіпсуватися на довгий час, а можливо і назавжди.

Однак ви все одно будете знати що вчинили правильно, і ваш чоловік колись зрозуміє, що не дивлячись на те, що йому боляче, з ним хоча б вчинили чесно. Пам’ятайте про те, що любов ніколи не можна побудувати на брехні. Тому якщо ви хочете бути щасливими – розкажіть про свою зраду.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram