Якщо у сімейному колі назріли неприємності, молитва, піднесена 29 вересня до ікони святої Людмили, допоможе повернути мир і злагоду в родині

29 вересня вересня пам’ять святої мучениці Людмили.

Якщо у сімейному колі назрів конфлікт, молитва, піднесена 29 вересня до ікони святої Людмили, допоможе повернути мир і злагоду в родині.

Людська природа така, що їй просто необхідна підтримка вищих сил. Одним людям віра в Бога дарує надію, другим – терпіння, третім – любов і зміцнення духу. Сподівання на Господа завжди допомагало зберегти цілісність душі у важкі часи, сама віра пов’язана з такими поняттями, як надія і любов.

Про що просять в молитвах у Святої Людмили

Молитва святий Людмилі, угодниці Христової, повинна вимовлятися з чистою душею і добрим серцем. Вона допомагає позбутися від грішних помислів, отримати покаяння і прощення від Царя Небесного.

У молитвах і акафістах до святої часто згадується її онук – блаженний В’ячеслав. Через нього підносяться благання і за заступництво по відношенню до власних дітей і онуків.

Прохання можуть вестися не тільки готовими молитвами, а й своїми словами – заступниця почує будь-який заклик про допомогу, що йде від душі. Звертатися до святої можна в будь-який час дня, коли того зажадають благочестиві помисли.

Значення Ікони

Ікона святої Людмили оповідає про благочестиве життя княгині. Але її біди, мужньо переносяться, зустрічаються в житті звичайних жінок, наприклад, проблеми з родичами, в родині, втрата коханих та близьких. Історія мучениці вчить долати всі перешкоди, залишатися в вірі, християнстві, дарувати любов і допомагати людям. Молитва, вимовлена ​​перед образами, неодноразово допомагала людям.

Фото спеціально для Osoblyva.com