Якщо у вас фінансові труднощі і проблеми у житті – прочитайте цю молитву до Миколи Чудотворця. Святий відповідає кожному

Цей святий славився великодушністю, міг послати благодать стражденним і всім, хто опинився в скрутній ситуації. Зараз він теж допомагає тим, кому необхідна матеріальна допомога, просто варто зберігати віру в серці.

Молитва, щоб водилися гроші Миколі Чудотворцю

Молитва Миколі Чудотворцю на гроші обов’язково допоможе вам і вашій родині, так як молитися можна не тільки про своє матеріальне благополуччя, але і своїх близьких — дітей, чоловіка, дружини, родичів. Це сильна молитва на гроші, яка гарантує 100% впевненість в позитивному результаті. Знайте, що Святий Миколай Чудотворець за життя допоміг багатьом людям у вирішенні часом нерозв’язних завдань, він допоможе і почує вас через молитву. Джерело

«О, великий чудотворець, святителю Христовий, отче Миколаю Чудотворцю! Молимо тебе, надія всіх християн, вірних захисник, голодних годівник, радість тих, хто плаче, лікар тих, хто хворіє, по морю плаваючих управитель, убогих і сиріт годівник і всім швидкий помічник і покровитель, хай мирне життя проживемо тут і нехай побачимо славу вибраних Богом на небі, і з ними невпинно оспівувати будемо єдиного в Тройці Бога на віки віків. (Далі говорите те, чому вам потрібні гроші, для чого, просите допомоги у Миколи Чудотворця у вирішенні фінансових труднощів.) Амінь.»

Читайте також: Молитва до святого Тадея у важкі моменти життя, яка має особливу силу і завжди буде почута

Налаштуйтеся на молитву, серйозно обміркуйте свої побажання, висловлюйте свої наболілі проблеми без лукавства і облуди, читайте з душею, а не просто як текст, і, головне, не сидіть склавши руки — дійте. Тоді Ваша молитва, щоб водилися гроші буде почута.