fbpx

Якщо в житті щось не ладиться, постійно переслідують невдачі і проблем, моліться і Господь обов`язково Вас почує. Ранкова молитва, яка зробить ваш день благословенним

Для того, щоб помолитися, не обов’язково йти до церкви, для молитви важлива щирість, навіть якщо ви попросите у Бога допомоги та захисту своїми словами.

Якщо в житті щось не ладиться, постійно переслідують невдачі і проблема, починайте щоранку з цієї молитви:

“Вставши зі сну, дякую тобі, Боже, у Святій Тройці єдиний, що у превеликій доброті і в безмежній терпеливості не розгнівався на мене, грішного і негідного, та не погубив мене з моїми провинами, а в пребагатому своєму чоловіколюбстві підніс мене зі сну, щоб я ранішньою молитвою прославляв твою силу.

Читайте також: Завжди починайте свій день з цих молитовних слів і Богородиця вбереже вас від неприємностей та проблем, які можуть спіткати на кожному кроці. Сильна ранкова молитва

Просвіти, Владико, мої духовні очі, відкрий мої уста, допоможи мені вправлятися у твоєму законі і розуміти твої заповіді. Допоможи мені виконувати твою святу волю і визнавати тебе цілим серцем, та славити всесвяте ім’я твоє, Отця, і Сина, і Святого Духа, нині і повсякчас, і на віки вічні. Амінь”

You cannot copy content of this page