fbpx

Якщо він одружений – ви для нього ніхто! 6 жорстоких істин про стосунки з одруженим чоловіком

Жоден одружений чоловік не хоче міняти одну дружину на іншу. Він може клястися в коханні, писати пристрасні смс і бути дуже ніжним, але все, що йому від вас потрібно – це sекs і підняття власної самооцінки. Ви – не більше, ніж просто іграшка.

Якщо він одружений і зраджує дружині з вами, ви для нього – «інша» жінка. Ви не єдина, з ким він спить. І його це влаштовує.

1. Його влаштовує, що ви приходите до нього, а потім йдете додому.
У нього немає перед вами зобов’язань. Ви – відмінний варіант, щоб легко і приємно провести час.

2. Його влаштовує те, що він може отримати від вас все, що йому потрібно.
Іншими словами, він просто використовує вас. Ви даєте йому sекs, лестите його марнославству і змушуєте його відчувати себе особливим. З чого б йому щось міняти?

3. Його влаштовує те, що він може НЕ проводити з вами весь час.
Якщо чоловік дійсно любить вас, він знайде спосіб проводити з вами весь свій час. Він буде купувати вам подарунки, платити за вас і допомагати вам вирішувати ваші проблеми. Але замість цього він повертається до своєї дружини, проводить час з нею і купує подарунки для неї.

4. Все, що він робить, він робить для себе.
Він займається sекsом з вами, тому що це йому подобається і тому що цього робити не можна. Після він відправляє вас додому або сам відправляється додому до дружини, бо так йому зручно.

5. Ваше спілкування сповнене загадкового смутку.
Звичайно, він повинен бути максимально коротким, адже важко запам’ятати все, що він говорить всім своїм коханкам.

6. Він зрадить і вам.
Якщо якимось дивом вам все-таки вдасться зруйнувати його шлюб і відвести його від дружини, можете не сумніватися: він зрадить і вам. Вся справа лише в тому, що заборонений плід солодкий. Зрадники знають про це краще за інших.

Тому, дівчата, якщо вам вдалося зустріти чоловіка, для якого ви – єдина, який хоче бути поруч з вами весь час – цінуєте його! Якщо ви не цінуєте порядного чоловіка, він буде змушений самостверджуватися за допомогою інших жінок.

Читайте також: Навіщо терпіти жінку піся 40 років або … коли ми, чоловіки, йдемо

Джерело.

You cannot copy content of this page