fbpx

Єдине запитання, яке здатне поліпшити стосунки в одну мить

Ви будете сваритися зі своїм чоловіком. Яким би міцним не було ваше кохання. У кожного з вас свої уявлення про те, як все «має бути» – і це нормально. Але незважаючи на наші відмінності, всі ми хочемо одного і того ж: щоб нас поважали, цінували, визнавали, що наша думка важлива, що ми гідні хороших відносин.

Багато років тому, під час однієї зі сварок з моїм чоловіком через якісь дурниці, я зрозуміла, що про що б ми не сварилися – будь то колір нових шпалер або якісь марні речі, – це була не справжня причина нашого конфлікту. Причиною була наша відчайдушна потреба бути почутими.

Коли до мене це дійшло, мій рівень ворожості різко впав до нуля, і моє серце наповнилося теплотою. В цьому чоловікові більше позитивного, ніж негативного, – подумала я, – і навіть те, що мене часом дратує, – я можу з цим жити, він турботливий сім’янин. Тоді в той момент, коли мене накрило хвилею любові, я взяла його за руки і подивилася в його очі. А потім задала питання, яке з тих пір сильно змінило наші стосунки: «Як я можу бути для тебе кращою дружиною?»

Ніколи я не відчувала себе настільки емоційно огoлeною і вразливою, але в той же час прийнятоючоловіком. Його погляд пом’якшав, м’язи розслабилися. «Можеш, будь ласка, бути більш терплячою зі мною? – запитав він ледь не благаючи. – Знаю, я не ідеальний, але я стараюся».

Читайте також: Жіночі таємниці, які ніколи не можна розповідати чоловіку

«Я теж буду старатися», – прошепотіла я у відповідь, потопаючи в його обіймах співчуття і прийняття. Звичайно, він не ідеальний, – подумала я, – але і я неідеальна.

Ми вирішили зробити вибір на користь кохання. Ми вирішили бути щасливою парою і готові докладати для цього зусилля.

Що я зрозуміла, так це те, що ми нічого не можемо вимагати один від одного, якщо спочатку нічого не пропонуємо самі. І насправді це дозволяє вам контролювати своє життя.

Звичайно, не завжди можливо бути таким мудрою людиною, яка зріло на все реагує – особливо в запалі сварки. Іноді звинуватити свого партнера або заснути в різних кімнатах здається простіше. Але не беріть це в звичку. Тому що коли ми робимо щось занадто часто, це стає нашим способом життя, який потім важко змінити. Краще контролюйте свої емоції – від цього залежать ваші стосунки.

Заспокойтеся, зробіть все, що вам для цього потрібно, і дозвольте собі бути зрілими.

Так яким чоловіком або дружиною ви хочете бути в стосунках? Подумайте про це. А як ви можете бути кращим чоловіком або дружиною? Нехай ваш партнер буде вашим відображенням, щоб сказати, в яких сферах вам потрібно покращитися. Не приймайте ці слова як критику, а скоріше як конструктивний фідбек і можливість розвиватися і рости. Подумайте про те, що вам скаже ваш партнер, і налаштуйтеся працювати над собою. Чим краще ви станете, тим кращими будуть ваші стосунки.

Джерело.

You cannot copy content of this page