fbpx

Їй не шкода мене, невістку, так пожаліла б свого сина. Так ні, навіть на нашому весільному бенкеті влаштувала галас

Коли я виходила заміж, то вже знала, що моя свекруха не одна з найкращих та люб’язних жінок. Але те, що вона влаштувала нам на нашому з чоловіком весіллі виходить за всі можливі рамки.
Як тільки нам з чоловіком на весіллі гості подарували конверти, моя люба свекруха одразу ж прибігла до свого сина і сказала йому що всі наші подаровані кошти вона забирає собі, адже син вже одружився, а його молодшу сестру необхідно ще ставити на ноги. Я була неприємно збентежена її словами й настільки здивована, що стоячи поруч з чоловіком, не могла й слова їй сказати. Але, слава Богу, що в мене дуже гарний та вихований чоловік, який делікатно зміг пояснити своїй мамі, що він вже має дружину, з якою повинен обговорити цю ситуацію. Також він їй сказав, що ми вже ці кошти запланували витратити на нашу весільну подорож.

Від почутих слів свекруха впала в розпач та здійняла шум на всю банкету залу, наші гості були неприємно здивовані такій поведінці свекрухи. Та, на щастя, мій свекор з яким ми поладили з перших хвилин спілкування, швидко її забрав, заспокоїв та відвіз додому.

Я так сподівалася, що виступи моєї свекрухи більше не будуть повторюватися. Але, коли ми повернулися з нашої весільної подорожі, я зрозуміла, що дуже помилялася. Як тільки ми приїхали додому, то побачили змінені замки на дверях нашої квартири, яку подарували мені мої батьки ще під час навчання. Як виявилося моя люба свекруха за цей місяць поки нас не було у квартирі поселила квартирантів аби хоч трішки під заробити. Як виявилося компенсувати ті витрати, які понесла після нашого весілля.

Родом я з невеликого містечка, яке знаходиться недалеко від столиці. А так, як я закінчила школу з золотою медаллю, то батьки вирішили Зробити мені величезний подарунок, та купили двокімнатну квартиру недалеко від університету, в якому я навчалася. Тому, звісно, і я була дуже шокована, що не можу потрапити до своєї ж квартири.

Нам двері так ніхто і не відчинив, тому ми з чоловіком були вимушені викликати майстра та відчинити ці двері, щоб зайти всередину. А коли ми таки потрапили до помешкання, то побачили молоду дівчину, яка купалася в душі й нічого не підозрювала. А як вона побачила нас, то дуже сильно злякалася.

Як розповіла нам Наталя,так звати дівчину, пожила жінка власниця,попросили її змінити замки у квартирі, так як попередні мешканці були люди ненадійні та вони не знайшли спільної мови. Нашому неприємному здивуванні не було меж. Ми розуміли, що ця молода дівчина тут ні при чому, тому ми їй все пояснили та попросили якнайшвидше знайти нове помешкання, а поки вона житиме з нами.

Мій коханий негайно зателефонував своїй любій матусі, та не жаліючи слів пояснив їй, що відтепер для того щоб нас провідати їй потрібно заздалегідь нас про це повідомити. Адже вона перестала бути бажаним гостем в нашому домі.

І після цього я її в нашій квартирі ні разу не бачила. Відтепер ми зустрічаємося тільки у наших знайомих в гостях. Оскільки пробачити її мій чоловік так і не зміг….

You cannot copy content of this page